Tag: Analiza pisma odręcznego

Charakter pisma

Co mówi charakter pisma?

Nauka
Analiza pisma odręcznego jest potężnym narzędziem, do zdobywania wiedzy o samym sobie. Tylko przez analizę próbki pisma możesz odczytać charakterystykę swojej osobowości i jakie potencjalne przeszkody stoją na twojej drodze. Analiza pisma może też być dobrym sposobem, by znaleźć dla siebie odpowiedniego partnera lub jako narzędzie rozwoju medycyny sądowej, jako podstawa do sporządzania profilu osobowego. Poniżej znajdziesz informacje, co mówi charakter pisma.


Podobne porady

Analiza pisma

Jak analizować charakter pisma?

Nauka
Analiza pisma, zwana grafologią, jest oparta na badaniu tego, w jaki sposób dana osoba pisze poszczególne słowa i zdania. Poniżej przedstawiam kilka prostych wskazówek odnoszących się do charakteru pisma, które dostarczą ci zaskakujących informacji o osobach z twojego otoczenia. Pomogą ci lepiej zrozumieć partnera, przyjaciół, rodzinę, współpracowników, konkurencję, a nawet siebie samego. Ocenią aspiracje, kreatywność, energiczność, lęki, ograniczenia, potencjał, stałość w uczuciach oraz mocne i słabe strony. Analiza pisma nie da ci jednak informacji o wieku danej osoby, jej przyszłości, płci, religii, czy orientacji seksualnej.
charakter pisma

Co mówi o tobie charakter pisma?

Nauka
Sposób w jaki piszemy litery i słowa może definiować jedną z ponad 5000 różnych osobowości. Grafolodzy w analizie charakteru pisma zawsze wolą posługiwać się kursywą. Daje ona znacznie lepszy pogląd na charakter danej osoby, niż to samo napisane drukiem. Pismo ręczne składa się z trzech poziomów: środkowego (np. a, e), górnego (t, l) i dolnego (j, g). Średnia wysokość każdego poziomu to około 3mm. Daje to całkowity rozmiar pisma o średniej wartości równej 9mm. Wartość większa od tej oznacza duże pismo, mniejsza – małe. Jeśli chcesz dowiedzieć się co mówi o tobie twój charakter pisma, zbadaj go pod kątem zamieszczonych poniżej wskazówek.
7 Ostrzeżeń zdrowotnych zakodowanych w twoim stylu pisma

7 ostrzeżeń zdrowotnych zakodowanych w twoim stylu pisma

Inne Choroby
Twoje pismo ujawnia więcej niż tylko cechy osobowości, potrafi przekazać ci ostrzeżenia zdrowotne. Istnieje rozbudowana nauka zajmująca się rozszyfrowywaniem ukrytych znaczeń w piśmie danej osoby nauka ta nazywa się grafologia. W dzisiejszych czasach, jest ona stosowana, w kryminologii, wspomaga dochodzenia karne, również potrafi odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące zdrowia. Powszechną praktyką stało się również, stosowanie takiej analizy przez firmy w celu sprawdzenia potencjalnego przyszłego pracownika. Dzięki niezwykłemu postępowi w dziedzinie grafologii, można dowiedzieć się, czy któryś z Twoich bliskich nie ma żadnych niepokojących objawów klinicznych, takich jak schizofrenia, autyzm i dysleksja itp. Poniżej znajduje się lista chorób, jak również procesy fizjologiczne, które mogą być określone przez pisma: