Tag: Płyta ceramiczna sposoby

płyta ceramiczna

Jak czyścić płytę ceramiczną?

Sprzątanie kuchni
Każda z gospodyń pragnie by jej kuchnia była czysta i lśniąca i była powodem do dumy. Zdarza się, że pomimo dbania o kuchnię, nie wszystko da się łatwo usunąć i domyć. Czysta kuchenka to dla każdej gospodyni sprawa priorytetowa. Poznaj naturalną tajemnicę czystej i lśniącej płyty ceramicznej.

Czym najlepiej czyścić płytę indukcyjną?

Środki czyszczące
Lśniąca czystością płyta indukcyjna jest najlepszą wizytówką nowoczesnej kuchni. Jak najlepiej ją pielęgnować, żeby nie spowodować niechcianych i trudnych do usunięcia zarysowań? Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, zastosować sprawdzone przez sprytne panie domu triki i sięgnąć po niezastąpione w kuchni domowe środki, czyli ocet spirytusowy, sodę oczyszczoną, wodę utlenioną i cytrynę. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne wskazówki.


Podobne porady

kuchnia indukcyjna

Jak oszczędzić na gotowaniu?

Kuchenki
Jeśli chcesz oszczędzić do kilkuset złotych rocznie i zadbać o środowisko- powinieneś skupić się na swojej kuchni. 3 łatwe kroki do oszczędności.
muzyka

Jak wybrać płytę CD dla sympatii?

Prezenty dla Niego
Jest bardzo wiele rodzajów muzycznych. Nie każdy jednak lubi słuchać tego samego. Wiele zależy od charakteru osoby. Głowisz się jakiego rodzaju muzyki słucha Twoja sympatia, bo chcesz jej zaimponować kupując płytę, która trafi w gusta ukochanej? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!
Czyszczenie płyty indukcyjnej

Jak czyścić płytę indukcyjną?

Kuchenki
Czysta płyta indukcyjna wygląda estetycznie i dodaje świeżego wyglądu twojej kuchni. Czyszczenie jej to nic trudnego jeśli będziesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.
uszkodzona płytka ceramiczna

Jak wymienić uszkodzoną płytkę ceramiczną?

Remonty
Płytki ceramiczne to materiał trwały, jednak mogący ulegać uszkodzeniom. Nieprawidłowe ich ułożenie, nierównomierna aplikacja kleju do płytek (lub jego kiepska jakość), czy upuszczenie na płytkę ciężkiego przedmiotu, mogą sprawić, że pęknie ona lub odpryśnie. W takiej sytuacji należy uszkodzoną płytkę wymienić. Jak to zrobić dowiesz się poniżej.

Jak czyścić płytę indukcyjną, ceramiczną oraz kuchenkę gazową?

Sprzątanie kuchni
Kuchenka to najczęściej używane urządzenie w kuchni, stąd częściej zdarza się ją zabrudzić. Myta codziennie nie sprawia problemu, jednak zapuszczona jest skupiskiem brudu, którego bardzo trudno się pozbyć. By gotowanie sprawiało przyjemność, trzeba podjąć zdecydowane kroki. Jak czyścić kuchenki? Jakich błędów nie popełniać? Jakich zasad się trzymać? O tym dowiesz się z tego artykułu.

Jak pielęgnować płytę indukcyjną?

Usuwanie plam
Płyta indukcyjna coraz częściej pojawia się w kuchniach Polaków. Trudno się dziwić, ponieważ jest ekonomiczna i bezpieczna, pasuje do większości wystrojów wnętrz. Jej działanie znacząco się różni od standardowej kuchenki gazowej oraz płyty ceramicznej - wykorzystuje działanie pola elektromagnetycznego, które podgrzewa dno garnka albo patelni. Żeby płyta służyła nam przez lata, trzeba ją odpowiednio pielęgnować. Na szczęście utrzymanie jej w czystości nie jest trudne – wystarczy trzymać się kilku kluczowych zasad.