Tag: Pasta do zębów usuwanie plam

Zastosowania pasty do zębów

Zaskakujące zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Pasta do zębów jest jedynym produktem higienicznym , którego wszyscy używamy codziennie (przynajmniej taką mam nadzieję). Posługujemy się nią rano i wieczorem, aby skutecznie oczyścić nasze zęby. Dlaczego jednak nie powinniśmy się ograniczać tylko do samych zębów? Okazuje się, że środek ten można zastosować na wiele różnych sposobów. Niektórzy ludzie używają pasty do zębów do codziennych domowych porządków. Zawarte w niej związki, które pomagają usunąć płytkę nazębną z naszych zębów, działają również w przypadku zwykłego brudu. Oto kilka pomysłowych przykładów na jej zastosowanie:
pasta do zębów zastosowanie

9 niesamowitych zastosowań pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Każdy wie, że pasta do zębów czyści zęby i rozjaśnia uśmiech, ale nie każdy wie, że pastą do zębów możesz wyczyścić wiele przedmiotów w swoim domu. Nieżelowa pasta do zębów zazwyczaj ma biały, mleczny kolor, to właśnie ona może posłużyć do czyszczenia, polerowania i odświeżania różnych powierzchni. Poznaj nietypowe sposoby wykorzystania pasty do zębów.
pasta do zębów zastosowanie

Nietypowe zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Każdy wie, że pasta do zębów czyści zęby i rozjaśnia uśmiech, ale nie każdy wie, że ma również wile innych zastosowań, przydatnych w całym domu. Pasta do zębów jest idealnym środkiem ścierającym i czyszczącym. Zapewni blask i czystość nawet trudnym powierzchniom. Po co więc kupować kolejne chemiczne środki czystości, skoro możemy wykorzystać najzwyklejszą pastę do zębów. Jeżeli chcesz poznać nietypowe zastosowania pasty do zębów, zapraszamy poniżej.
pasta do zębów

Jak nietypowo wykorzystać pastę do zębów?

Nietypowe zastosowania
Według większości osób, pasty do zębów mają tylko jedno przeznaczenie, mianowicie: mycie zębów. Wszyscy zgodzimy się z tym, że pasta do zębów może mieć właściwości wybielające, odświeżające, rozjaśniające, usuwające przebarwienia oraz ochronne dla zębów, ale i dziąseł. Jednak powyższe właściwości nie są jedynymi! Istnieje wiele dowodów naukowych na to, że pasta do zębów właściwie użyta poprawia również zdrowie.


Podobne porady

Jak zafarbować tenisówki?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Poniżej przedstawiam instrukcję farbowania tenisówek na inny kolor. Instrukcja dotyczy farbowania typu ombre, ale jeśli chcesz mieć tenisówki w jednym kolorze, to po prostu wystarczy zanurzyć je w barwniku całe a nie tylko w części. Pozostałe czynności pozostają bez zmian.
tęczowe tenisówki

Jak zrobić tęczowe tenisówki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tęczowa rewolucja nadeszła. Nie objęła jednak popularnych ostatnio tematów równouprawnienia, ale w prosty i szybki sposób przemieniła zwykłe białe tenisówki w prawdziwą feerię barw. Do wykonania tego projektu będziesz potrzebować farb do tkanin w kilku kolorach. Możesz zdecydować się na barwy podobne do pokazanych obok lub wybrać bardziej stonowane, harmonijne kolory. Schemat działań zawsze będzie ten sam.
tenisówki ozdobione metodą decoupage

Jak ozdobić tenisówki metodą decoupage?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tenisówki i trampki z motywem ulubionych postaci potrafią kosztować krocie. Co zatem zrobić, jeśli bardzo chcemy się wyróżnić, a nie stać nas na inwestowanie setek złotych w buty na jeden sezon? Uwolnić swoje pokłady kreatywności i samodzielnie ozdobić zwykłe tenisówki. Dzięki technice decoupage możliwości są niemal nieograniczone. Jako przykład – białe tenisówki przerobione na buty dla wszystkich fanów Avengers. Tutorial ze zdjęciami krok po kroku poniżej.

Jak wyczyścić białe trampki? Niezawodne sposoby

Pranie
Trampki najbardziej lubimy za wygodę, której nam dostarczają i wszechstronne zastosowanie, bo pasują niemal do wszystkiego. Niestety, mają to do siebie, że błyskawicznie się brudzą, zwłaszcza te w kolorze białym. Podpowiadamy, jak przy użyciu niezawodnych, domowych środków - takich jak soda oczyszczona, pasta do zębów czy zasypka dla dzieci - sprawić, by białe trampki wyglądały jak nowe i zdradzamy, dlaczego pod żadnym pozorem nie wolno ich na chybił trafił wrzucać do pralki i suszyć na słońcu.