Tag: Pasta do zębów sprzątanie

Zastosowania pasty do zębów

Zaskakujące zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Pasta do zębów jest jedynym produktem higienicznym , którego wszyscy używamy codziennie (przynajmniej taką mam nadzieję). Posługujemy się nią rano i wieczorem, aby skutecznie oczyścić nasze zęby. Dlaczego jednak nie powinniśmy się ograniczać tylko do samych zębów? Okazuje się, że środek ten można zastosować na wiele różnych sposobów. Niektórzy ludzie używają pasty do zębów do codziennych domowych porządków. Zawarte w niej związki, które pomagają usunąć płytkę nazębną z naszych zębów, działają również w przypadku zwykłego brudu. Oto kilka pomysłowych przykładów na jej zastosowanie:
pasta do zębów zastosowanie

9 niesamowitych zastosowań pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Każdy wie, że pasta do zębów czyści zęby i rozjaśnia uśmiech, ale nie każdy wie, że pastą do zębów możesz wyczyścić wiele przedmiotów w swoim domu. Nieżelowa pasta do zębów zazwyczaj ma biały, mleczny kolor, to właśnie ona może posłużyć do czyszczenia, polerowania i odświeżania różnych powierzchni. Poznaj nietypowe sposoby wykorzystania pasty do zębów.

Nietypowe zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Czy wiesz, że pasta do zębów jest jednym z produktów codziennego użytku, które posiadają najwięcej alternatywnych zastosowań? Z powodzeniem można ją wykorzystać do około pięćdziesięciu różnych czynności! My przedstawiamy te najciekawsze i najbardziej praktyczne.


Podobne porady

nagrywanie płyt w Windows 7

Jak nagrywać płyty w Windows 7?

System Operacyjny Windows
Wbudowane nagrywanie płyt w Windows 7 zostało znacznie ulepszone i rozbudowane, między innymi o funkcję nagrywania płyt DVD i audio CD, które nie były dostępne w systemie Windows XP. Dzięki tej funkcjonalności możesz nagrywać dowolne płyty bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Opisane poniżej kroki dotyczą systemu Windows 7, ale w bardzo podobny sposób można również nagrać płytę w Windows Vista.

Jak ozdobić trampki cyrkoniami?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Ozdobione kryształkami buty wyglądają rewelacyjnie. Są oryginalne i ma się pewność, że nikt takich nie ma. Kryształki należy wybierać jednak z głową. Nie mówię, aby od razu kupować kryształki Swarovskiego, gdyż są one bardzo drogie, ale również nie kupować najtańszych, gdyż odbijają mało światła, są matowe i niechlujnie wykonane.
tęczowe tenisówki

Jak zrobić tęczowe tenisówki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tęczowa rewolucja nadeszła. Nie objęła jednak popularnych ostatnio tematów równouprawnienia, ale w prosty i szybki sposób przemieniła zwykłe białe tenisówki w prawdziwą feerię barw. Do wykonania tego projektu będziesz potrzebować farb do tkanin w kilku kolorach. Możesz zdecydować się na barwy podobne do pokazanych obok lub wybrać bardziej stonowane, harmonijne kolory. Schemat działań zawsze będzie ten sam.
tenisówki ozdobione metodą decoupage

Jak ozdobić tenisówki metodą decoupage?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tenisówki i trampki z motywem ulubionych postaci potrafią kosztować krocie. Co zatem zrobić, jeśli bardzo chcemy się wyróżnić, a nie stać nas na inwestowanie setek złotych w buty na jeden sezon? Uwolnić swoje pokłady kreatywności i samodzielnie ozdobić zwykłe tenisówki. Dzięki technice decoupage możliwości są niemal nieograniczone. Jako przykład – białe tenisówki przerobione na buty dla wszystkich fanów Avengers. Tutorial ze zdjęciami krok po kroku poniżej.

Jak wyczyścić białe trampki? Niezawodne sposoby

Pranie
Trampki najbardziej lubimy za wygodę, której nam dostarczają i wszechstronne zastosowanie, bo pasują niemal do wszystkiego. Niestety, mają to do siebie, że błyskawicznie się brudzą, zwłaszcza te w kolorze białym. Podpowiadamy, jak przy użyciu niezawodnych, domowych środków - takich jak soda oczyszczona, pasta do zębów czy zasypka dla dzieci - sprawić, by białe trampki wyglądały jak nowe i zdradzamy, dlaczego pod żadnym pozorem nie wolno ich na chybił trafił wrzucać do pralki i suszyć na słońcu.