Tag: Płeć dziecka

Obrączka

Jak wróżyć z obrączki?

Emocje w ciąży
Dzięki wróżbie z wykorzystaniem obrączki możesz się dowiedzieć ile w przyszłości będziesz mieć dzieci, jakiej będą płci i w jakim wieku je urodzisz.
smoczki

Jak przewidzieć płeć dziecka?

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Wiele kobiet będąc w ciąży zastanawia się jaka jest płeć ich dziecka. Poznanie tej informacji to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w trakcie trwania ciąży. Istnieje kilka metod określenia płci jeszcze nienarodzonego dziecka. Sposoby te różnią się dokładnością i oczywiście kosztem. Poniżej znajdziesz wskazówki jak sprawdzić płeć dziecka.
Chłopiec czy dziewczynka

Jak rozpoznać płeć dziecka w ciąży? Naturalne sposoby.

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Poznanie płci jeszcze nienarodzonego dziecka jest dla niektórych rodziców bardzo ważne. Chcemy od razu zacząć przygotowania do przyjścia na świat potomka poprzez urządzanie dla niego pokoju, zakup ubranek, czy wybranie imienia. Oczywiście możesz poznać płeć dziecka dzięki badaniom USG, jednak są na to również inne sposoby. Może nie tak pewne, jednak stare jak świat.
płeć dziecka

Jak naturalnie zaplanować płeć dziecka?

Zajście w ciążę
Oczywiście na początku należy zaznaczyć, iż w warunkach domowych zaplanowanie płci dziecka jest właściwie niemożliwe, a poniższe metody są jedynie wierzeniami ludowymi. Jedynymi naukowymi metodami na planowanie płci jest rozdzielenie plemników zawierających chromosomy X od tych zawierających chromosomy Y przy pomocy promieni lasera lub przedimplantacyjna diagnoza embrionów przy metodzie In vitro. W normalnym życiu pozostają nam wierzenia i przesądy, którymi co prawda nie warto kierować się w życiu, ale nie zaszkodzi też spróbować.
dziecko

Jak zaplanować płeć dziecka?

Zajście w ciążę
Powszechnie uważa się, że nie można zaplanować płci dziecka. Okazuje się jednak, że to nieprawda… Obecnie istnieją metody pozwalające mieć dziecko określonej płci. Sposoby domowe są bezpieczne, tanie i bardzo proste. Oczywiście można wyróżnić metody bardzo skuteczne, gdzie wykorzystuje się zaawansowane techniki medyczne. Zazwyczaj są drogie i ingerencja w proces zapłodnienia jest duża, więc dopuszczalne są wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. Poniżej przedstawiamy kilka domowych sposobów na zaplanowanie płci naszego przyszłego dziecka.
test płeć dziecka

Jak sprawdzić test płci dziecka?

Zajście w ciążę
Każda kobieta, kiedy jest w ciąży, pierwsze pytanie jakie sobie zadaje czy to chłopiec czy dziewczynka. Odpowiedź na pytanie może dać badanie usg. Natomiast w naszym artykule znajdziesz świetny sposób, by poznać płeć dziecka. Ten prosty test nie zapewnia 100% gwarancji, ale jest to świetna zabawa. Dowiedz się jak go przeprowadzić.