Tag: Malowanie sprayem

Malowanie sprayem porady

5 porad jak malować sprayem

Malowanie
Następnym razem, gdy będziesz malować sprayem, spróbuj zastosować kilka z naszych prostych sposobów, aby uzyskać gładkie, równe powierzchnie przy minimum bałaganu. Farba w sprayu umożliwia szybką i łatwą zmianę praktycznie każdej powierzchni. Dostępne są one w niezliczonej ilości kolorów i równie dużych możliwościach wykończeń – od matowego, przez satynowy do błyszczącego. Farba w sprayu umożliwia szybkie malowanie bez konieczności obniżenia swoich wymagań estetycznych. Przy kolejnym malowaniu postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, aby uzyskać profesjonalny efekt bez względu na to, czy odnawiasz starą szafę, czy też nadajesz nowego wyglądu nudnemu betonowemu chodnikowi.


Podobne porady

pomalowane balerinki

Jak pomalować balerinki?·

Pielęgnacja Obuwia
Masz już dość swoich butów? Potrzebujesz zmiany, ale nie możesz sobie pozwolić na razie na żaden wydatek? Zniszczyły się twoje ulubione balerinki, ale nie chcesz się ich pozbywać? Odnów je! Z łatwością zrobisz to po prostu zmieniając ich kolor. Pomaluj swoje buty na jakiś fantazyjny kolor. Wysłużone będą wyglądały jak nowe, a te które Ci się znudziły nabiorą zupełnie nowego charakteru.
kwiaty farbowane sprayem

Jak farbować kwiaty sprayem?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli kwiaty w ogródku lub te w wazonie już uschły możesz je śmiało zerwać, zasuszyć i... pomalować. To zupełnie nowatorski sposób na ożywienie suchych kwiatów. Musisz jednak pamiętać, że nie każde kwiaty się do tego nadadzą. Kwiaty muszą się sztywno i ładnie trzymać po zasuszeniu i nie klepnąć pod wpływem farby. Świetnie nadaje się do tego na przykład hortensja. I pięknie wygląda.
farba w sprayu

Jak zrobić farbę w sprayu?

Inne projekty i wyroby
Czy wiesz, że sama możesz zrobić farbę w sprayu? Wystarczy, że połączysz zwykłą akrylową farbę z woda. Ale co tu dużo tłumaczyć. Cały instruktaż znajduje się poniżej, a cały proces jest banalnie prosty.

Jak pomalować rower?

Inne zainteresowania
Rower miejski jest obecnie najczęściej wybieranym modelem. Niestety, jeśli chcemy sprawić sobie modny rower musimy zapłacić niemałe pieniądze. A tak naprawdę wystarczy poszukać używanego roweru i przerobić go według gustu. Styl retro cieszy się w tej chwili największym wzięciem, dlatego pastelowe kolory i koszyki odgrywają w tym przypadku znaczącą rolę. Przekonajcie się, jaki efekt można uzyskać mając do dyspozycji mały zestaw narzędzi i farby w sprayu.
odmalowany rower

Jak pomalować rower sprayem?

Inne projekty i wyroby
Marzy ci się modny i stylowy rower miejski? Ostatnio to właśnie ten model roweru robi prawdziwą furorę zarówno wśród gwiazd, jak i zwykłych zjadaczy chleba. Nic dziwnego, rowery miejskie są nie tylko modne, ale też niezwykle wygodne oraz praktyczne. Niestety, jeśli chcesz nabyć taki rower w sklepie, musisz przygotować się na spory wydatek. Na szczęście jest na to rada. Można przecież kupić używaną “holenderkę”, a potem własnoręcznie ją pomalować farbą w sprayu. Jak to zrobić przeczytasz poniżej.