Tag: Wyznanie miłości

kiepski sposób na wyrażenie uczuć

Jak rozmawiać z mężczyzną o uczuciach?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Otwarta rozmowa z mężczyzną o uczuciach może okazać się bardzo trudna i stanowić nie lada wyzwanie. Warto jednak pokonać nieśmiałość i zapoznać się z kilkoma ważnymi zasadami podjęcia takiego tematu. Nic nie działa na kobietę bardziej kojąco, niż zdanie sobie sprawy z tego, że jej mężczyzna ją kocha. Aby usłyszeć jego wyznanie, musisz pokazać mu, że jesteś otwarta na to, co chce ci powiedzieć. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak rozmawiać z mężczyzną o uczuciach.
Wyznanie miłości

Kiedy wyznać miłość?

Zauroczenie
Jesteś ze swoim chłopakiem ogarnięta euforią miłości i mówisz to: „kocham cię” a on po tych słowach wygląda jakbyś mu powiedziała, że jutro będzie koniec świata. Nagle język zaczyna ci się plątać, czujesz, że na twoich policzkach pojawia się ogromny rumieniec i najchętniej schowałabyś się teraz pod ziemię. Powiedzenie komuś, że się go kocha w niewłaściwym momencie może spowodować, że osoba ta będzie uciekać tam gdzie pieprz rośnie. Wiem, że chciałabyś w końcu przekazać tą wspaniałą nowinę, ale zaczekaj i przeczytaj kilka moich rad. Dowiesz się, kiedy powiedzieć „kocham” bez ryzyka, że zrobiłaś to pierwszy i ostatni raz.
List miłosny

Jak pisać listy miłosne?

Zauroczenie
Mogłoby się wydawać, że pisanie listów przeszło już dawno do lamusa. Ja myślę, że jest to fantastyczny sposób wyrażenia uczuć. Tak popularne SMS-y czy wiadomości mailowe nie mają takiej siły przekazu jak własnoręcznie napisane myśli i uczucia. W tym artykule dam ci kilka porad jak dobrze napisać list miłosny do ukochanej osoby.