Tag: Sprzątanie łazienki

czyszczenie toalety

Jak posprzątać łazienkę w 15 minut?

Środki czyszczące
Widzisz tytuł tego artykułu i sama nie wierzysz w to co czytasz? Ile razy zastanawiałaś się jak uporać się ze sprzątaniem łazienki w jak najszybszym czasie, ale niestety nie wpadłaś na żaden konkretny pomysł. Proponuję Wam dziś prawdziwy kurs szybkiego sprzątania w łazience. A wiadomo, że sprzątać powinno się często, żeby wanna się nie zapuściła, fugi nie zszarzały, pająki nie zadomowiły, a pasta do zębów bez reszty nie pokryła umywalki, nie wspominając już o lustrze.
szczoteczki do zębów

Jak wykorzystać szczoteczkę do zębów w domowych porządkach?

Narzędzia czyszczące
Bez szczoteczki do zębów bardzo ciężko byłoby nam się obejść. Nasze zęby nie wytrzymałyby tego zbyt długo. Nasz partner pewnie też nie. I generalnie całe nasze otoczenie. Zasada jest taka, że szczoteczkę do zębów powinno się zmieniać mniej więcej co trzy miesiące. Zamiast wyrzucać starą szczoteczkę możesz ją wykorzystać do porządków domowych. Szczoteczka dostanie się w trudno dostępne miejsca i je wyczyści. A co na przykład możesz wyczyścić szczoteczką? Odpowiedź znajdziesz poniżej.
muszla sedesowa

Jak wyczyścić toaletę colą?

Sprzątanie łazienki
Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się bakterii z muszli klozetowej? Oto skuteczna metoda. Wystarczy puszka coli i gotowe, nasza toaleta znowu lśni czystością.
narzędzia czyszczące :)

Jak szybko posprzątać dom?

Sprzątanie łazienki
Chyba każdy marzy o poznaniu tajemnicy szybkiego posprzątania mieszkania czy domu. Zazwyczaj porządki zajmują nam cały dzień. Przeczytaj jak szybko i efektywnie można sprzątać poszczególne pomieszczenia w domu, a zaoszczędzić na czasie, który możesz poświęcić swoim ulubionym zajęciom lub rodzinie.

Domowe sposoby na sprzątanie łazienki

Sprzątanie łazienki
Wszyscy znamy kilka domowych, sprawdzonych porad. Niejednokrotnie okazują się one doskonałym rozwiązaniem, czasem nawet lepszym niż typowe sklepowe sposoby. Poniżej znajduje się paczka porad do zastosowania w łazience i ubikacji.
mycie włosów

Jak w nietypowy sposób wykorzystać szampon?

Środki czyszczące
Szampon jest wspaniałym wynalazkiem i doskonale spełnia się w swojej roli, czyli czyści nasze włosy i głowy najlepiej jak potrafi. Dzięki temu mamy piękne, zdrowe i zadbane włosy. Co ciekawe, szampon doskonale sprawdzi się też w innych zastosowaniach. Jego skład, właściwości i forma dają mnóstwo możliwości. Jakie? Odpowiedź niżej.
porządek w domu

Jak utrzymać porządek w domu?

Sprzątanie łazienki
Estetyczny i zadbany dom jest wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Warto dbać o miejsce, w którym na co dzień Ty i Twoja rodzina spędzacie tyle czasu. Ponadto brudny i zaniedbany dom może być przyczyną różnych chorób, rozwoju bakterii a także wpływać na zły nastrój jego mieszkańców. Jeśli chcesz żyć zdrowo i być dumna z porządku, jaki panuje w Twoim domu, oto kilka wskazówek jak tego dokonać.
łazienka

Jak sprzątać łazienkę?

Środki czyszczące

Wysprzątanie łazienki na błysk to nie lada wyzwanie dla wielu z nas. To potrafi tylko perfekcyjna pani domu – ale każda z nas może taką być. To wcale nie jest trudne. Zobacz, jak radzić sobie z czyszczeniem wyposażenia łazienki.

łazienka

Jak często sprzątać łazienkę?

Sprzątanie łazienki
Zachowanie higieny osobistej to sprawa priorytetowa dla wielu z nas. Jednak higiena osobista powinna iść w parze z zachowaniem czystości i sterylności w naszej łazience. Trudno mówić o dbaniu o siebie, jeśli nie dba się o łazienkę. Jak często i co sprzątać w łazience, aby zawsze było w niej czysto i sterylnie.
naturalne środki czyszczące

Jak posprzątać łazienkę bez użycia chemii?

Sprzątanie łazienki

Nie musisz wierzyć reklamom. Aby wyczyścić łazienkę na błysk wcale nie potrzebujesz przeładowanych żrącymi substancjami środków czyszczących. Chemia, której używamy do sprzątania często wywołuje alergie skórne, bóle głowy i duszności. Czy nie lepiej byłoby zastosować produkty całkowicie naturalne, które nie zaszkodzą ani nam, ani środowisku? Nie mówiąc już o sporych oszczędnościach. Okazuje się bowiem, że do posprzątania łazienki potrzebujesz jedynie cytryny, sody oczyszczonej i octu. Porady, jak je stosować oraz dowody ich skuteczności znajdziesz poniżej.