Tag: Sposoby na sprzątanie

czyszczenie toalety

Jak posprzątać łazienkę w 15 minut?

Środki czyszczące
Widzisz tytuł tego artykułu i sama nie wierzysz w to co czytasz? Ile razy zastanawiałaś się jak uporać się ze sprzątaniem łazienki w jak najszybszym czasie, ale niestety nie wpadłaś na żaden konkretny pomysł. Proponuję Wam dziś prawdziwy kurs szybkiego sprzątania w łazience. A wiadomo, że sprzątać powinno się często, żeby wanna się nie zapuściła, fugi nie zszarzały, pająki nie zadomowiły, a pasta do zębów bez reszty nie pokryła umywalki, nie wspominając już o lustrze.
5 Genialnych pomysłów które pomogą ci lepiej sprzątać

5 genialnych tricków, które pomogą ci lepiej sprzątać

Sprzątanie pomieszczeń
By pomóc ci szybko posprzątać dom, przedstawiamy 5 niestandardowych pomysłów na wykorzystanie codziennych przedmiotów, o których pewnie nie słyszałeś. Zastosuj choć niektóre z nich, a na pewno znienawidzone porządki pójdą ci szybciej i sprawniej niż to było do tej pory. Do dzieła zatem! Od czego zaczynamy?
10 sztuczek które pomogą ci w sprzątaniu

10 sztuczek, które pomogą ci w sprzątaniu

Sprzątanie pomieszczeń
Nie jest tajemnicą fakt, że sprzątanie to dla wielu przykry obowiązek, a czynności takie jak odkurzanie czy wynoszenie śmieci to katorga. Wątpię też, żeby ktokolwiek z was znał kogoś kto lubi sprzątać. Przygotowałem dla was 10 porad, które pomogą wam szybciej uporać się ze sprzątaniem, bo jak wiadomo, im szybciej skończymy sprzątać, tym szybciej będziemy mogli zająć się tym co lubimy.
Szybkie sprzątanie domu

5 sposobów jak zaoszczędzić czas w trakcie sprzątania

Sprzątanie pomieszczeń
Sprzątanie pochłania ogromną ilość czasu. Jeżeli masz małe mieszkanie, zapewne pójdzie ci szybciej, niż posiadaczom ogromnych domów. Jednak skoro te same czynności można wykonać w krótszym czasie, to dlaczego nie skorzystać? Wypróbuj tych 5 prostych trików, a przekonasz się, że na sprzątanie potrzebujesz znacznie mniej czasu niż dotychczas.
Triki które ułatwią ci sprzątanie

Triki które ułatwią ci sprzątanie

Narzędzia czyszczące
Jeżeli nie przepadasz za sprzątaniem, to podpowiemy ci jak uprościć sobie to zadanie. Jeżeli chcesz wiedzieć jak wyczyścić trudne powierzchnie, czy usunąć teoretycznie nieusuwalne plamy, to koniecznie przeczytaj dalszą część artykułu.
palenie

Jak się pozbyć zapachu papierosów z mieszkania?

Sprzątanie pomieszczeń
Jaki jest najlepszy sposób na rzucenie palenia? Spędzenie kilku dobrych godzin na próbie pozbycia się jego zapachu z mieszkania. Twoje meble, dywany, ubrania, samochód – wszystko to przechodzi zapachem papierosów, na który często nawet nie zwracasz uwagi. Gorzej, jeśli w twoim domu pojawili się goście, którzy prócz wspomnień postanowili pozostawić po sobie nieprzyjemny zapach tytoniu. Jak się go pozbyć? Oto kilka skutecznych wskazówek.
Jak skutecznie wyczyścić piekarnik

Jak skutecznie wyczyścić piekarnik

Sprzątanie kuchni
Piekarniki często pokryte są grubą warstwą przypalonego jedzenia. Jeżeli chcesz skutecznie wyczyścić swój piekarnik, ale używanie chemicznych środków nie przemawia do ciebie, wypróbuj naturalnego sposobu na czysty piekarnik. Sposób jest w pełni ekologiczny a efekty będą zaskakujące.
sprzatanie domu

8 sposobów na sprzątanie, które wymagają kilku groszy

Nietypowe zastosowania
Jeśli mowa o sprzątaniu, zawsze wydaje się, że wydajemy na nie więcej niż powinniśmy. Płyny, ścierki, szczotki, wszystkie te akcesoria wiele kosztują, a służą przecież tylko do zwykłego utrzymywania porządku. Jednak tak być nie musi. Istnieje wiele łatwych, tanich sposobów na sprzątanie, które możesz wykorzystać, aby obniżyć koszty związane ze sprzątaniem. Oto 10 takich sposobów, które wymagają wydania dosłownie kilku groszy.
niespodziewani goście

Jak błyskawicznie wysprzątać dom w 30 minut?

Sprzątanie pomieszczeń
Teściowa lub znajomi postanowili wpaść z niezapowiedzianą wizytą, lecz twój dom wygląda jak po wybuchu bomby. Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w podobnej sytuacji. Zwykle trzeba wtedy wymyślić dobrą wymówkę, która skutecznie zniechęci nieproszonych gości. Spontaniczne spotkania są jednak najlepsze! Bałagan nie powinien być powodem, by z nich rezygnować. Musisz jednak zapamiętać ten 30 minutowy plan działania, który pomoże ci błyskawicznie oczyścić dom w nagłych sytuacjach.