Tag: Szczeniak

pies sika na zewnątrz

Jak oduczyć psa sikania w domu?

Tresura Psów
Oduczenie psa sikania w domu może być bardzo proste pod warunkiem że masz czas, cierpliwość i chęci aby pomóc swojemu pieskowi nauczyć się sikać tam gdzie powinien.
Jak oduczyć szczeniaka sikania?

Jak oduczyć szczeniaka sikania kiedy jest szczęśliwy?

Tresura Psów
Często zdarza się, że mały piesek się posika kiedy jest podekscytowany i szczęśliwy zwłaszcza podczas przywitania ze swoim panem lub w trakcie witania gości. Jest to zupełnie normalnie. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek jak można poradzić sobie z tym problemem.


Podobne porady

szczeniak gryzie

Jak oduczyć szczeniaka gryzienia?

Tresura Psów
U młodych zwierząt normalne jest drapanie, łapanie zębami, gryzienie, czy szarpanie. Zachowanie to zwykle nie przynosi żadnych szkód, ale niezmiernie ważne jest by szczeniak oduczył się takich zachowań zanim wyrośnie na dużego, silnego psa, bo wtedy jego ugryzienie może być bardzo niebezpieczne. Poniżej znajdziesz instrukcję jak postępować by oduczyć psa gryzienia.
Pies sika na laptopa

Jak oduczyć psa sikania w mieszkaniu?

Pies w Domu
Prawie każdy ma problem z sikającym w mieszkaniu psem. Psy, zwłaszcza młode oddają mocz na dywanach czy łóżkach. Tutaj dowiesz się co robić w takim właśnie przypadku.
Pies sika w domu

Jak oduczyć szczeniaka załatwiania się w domu?

Pies w Domu
Wiele osób myśli, że posiadanie psa nie wiąże się z większymi obowiązkami czy odpowiedzialnością. Problem pojawia się jednak, kiedy piesek nie chce przestać siusiać w domu. Jak oduczyć tego szczeniaka?
szczeniak

Jak prawidłowo karmić szczeniaka?

Karmienie Psów
Masz już w domu swojego wymarzonego szczeniaka, ale nie do końca wiesz jak prawidłowo go karmić? On najchętniej zjadałby wszystko, a Tobie serce się kraje, kiedy wciąż prosi o smakołyki? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak prawidłowo karmić swojego psa.
Nauka sikania do nocnika

Jak nauczyć dziecko sikania do nocnika?

Pierwsze Dziecko
Wiele pociech z powodzeniem samodzielnie korzysta z nocnika już w bardzo młodym wieku. Rodzice niektórych z nich muszą jednak sporo się natrudzić nim ich dziecko pojmie, że należy załatwiać się do nocniczka. Masz z tym problem? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak sprawnie oduczyć swoje dziecko siusiania w pieluszkę!
szczeniak

Jak prawidłowo karmić szczeniaka?

Karmienie Psów
Żywienie szczeniąt to jedno z największych wyzwań w hodowli psów. Każdy właściciel wie, że prawidłowy wzrost i rozwój młodego pupila to gwarancja jego zdrowia w wieku dorosłym. W prawidłowych warunkach, gdy piesek ma przy sobie mamę, żywienie młodych organizmów do momentu odsadzenia to przede wszystkim dokarmianie.