Tag: Kwiatek z papieru

kwiaty z bibuły

Jak zrobić kwiatki z bibuły?

Stylizacja wnętrz
Kolorowe, papierowe kwiatki z bibuły są ładną ozdobą, a sposób ich wykonania jest bardzo prosty. Ta wiosenna dekoracja ożywi każdy ciemny kąt Twojego mieszkania. Robienie kwiatów z papieru, jest również wspaniałym zajęciem dla dzieci w deszczowe dni.
Kwiatek z papieru jako ozdoba opakowania na prezent

Jak zrobić kwiatki z papieru?·

Pakowanie Prezentów
Kwiatki z papieru możesz użyć do dekorowania opakowań na prezenty dla swoich bliskich. Dzięki temu opakowanie na prezent będzie oryginalne i bardzo tanie. Kwiatki robi się bardzo prosto. Wystarczy narysować kształt kwiatka lub go wydrukować, a następnie wyciąć i złożyć w odpowiedni sposób.
kwiatek z papieru

Jak ozdobić prezent kwiatkiem z papieru?

Prezent Ślubny
Nie wiesz jak ozdobić swój prezent? A przecież to takie proste. Wystarczy chwilka czasu i kilka materiałów, które na pewno masz w domu a możesz wyczarować pięknego kwiatka, który rewelacyjnie ozdobi Twój prezent. Takim kwiatkiem możesz też ozdobić sobie szkatułkę czy cokolwiek tylko zechcesz.
kwiatki z serwetki

Jak zrobić kwiatka z serwetki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie wiesz jak ozdobić stół, komodę czy wprowadzić trochę koloru do kuchni? Możesz to zrobić za pomocą kwiatów, niekoniecznie żywych, które zaraz zwiędną. Zrób wielkie kwiaty z serwetek. Łącz ze sobą ulubione lub po prostu żywe kolory i zamień zwykłe serwetki w małe dzieło. Na pewno wszyscy się nimi zachwycą. Instruktaż poniżej.
róża z papieru pakowego

Jak zrobić różę z papieru pakowego?

Wyroby z papieru
Papier to materiał, którego zazwyczaj nikomu nie brakuje. Dekoracje z niego wykonane są natomiast nie tylko proste, ale i bardzo efektowne. Przykładem może być przedstawiona na zdjęciu obok róża. Sama w sobie stanowi piękną ozdobę, ale można ją wykorzystać również do ozdobienia świątecznego lub urodzinowego prezentu. Instrukcję krok po kroku wykonania tej róży znajdziesz poniżej. To naprawdę bardzo łatwe.


Podobne porady

Dozownik wody do kwiatów

Jak sprawić, by kwiatki nie zwiędły podczas urlopu?

Rośliny doniczkowe
Zwłaszcza okres letni sprzyja urlopom i częstym podróżom. Co wtedy mamy zrobić z roślinami (które mamy w naszym domu), jeśli nie możemy liczyć na pomoc sąsiadów lub rodziny? W końcu podczas kilkudniowej nieobecności nie powinniśmy pozostawiać kwiatów bez odpowiedniego nawodnienia. Warto zaznaczyć, że jednorazowe nalanie dużej ilości wody do doniczek nie załatwi sprawy; wbrew pozorom ziemia szybko wysycha, szczególnie podczas upałów.
kwiatek z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić kwiatka z rolki po papierze toaletowym?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Rolki po papierze toaletowym już dawno pokazały nam, że są bardzo wdzięcznym materiałem do dekoracji naszych mieszkań. Można robić z nich wiele rodzajów kwiatów czy dekoracji na ściany. Oto jeden z pomysłów na kwiatek z rolki po papierze toaletowym. Myślę, że te kwiatki bardzo fajnie wyglądają i super prezentują się w bukiecie.
kwiatki z rolki po papierze toaletowym

Jak zrobić kwiatki z rolki po papierze toaletowym?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Rolka po papierze toaletowym to bardzo wdzięczny materiał do pracy i tworzenia różnych pięknych rzeczy. Na przykład kwiatków. Można zrobić z niej bardzo proste kwiatki, ale też i bardziej skomplikowane. Wszystkiego dowiesz się z niniejszego artykułu. Jeśli dodatkowo pomalujesz te kwiatki będą jeszcze piękniejsze.