Tag: Czyszczenie butów pastą do zębów

Jak wyczyścić brudne trampki?

Jak wyczyścić brudne trampki?

Pranie
Jeżeli twoje ulubione trampki są brudne, a żadna metoda mycia nie pomaga w ich odnowie, to podpowiemy ci co zrobić. Nie musisz wyrzucać ich do kosza i kupować kolejnej pary. Wystarczy użyć pastę do zębów, a buty będą jak nowe. Wykonanie jest dziecinnie proste i nie przysporzy ci trudności.
pasta do zębów zastosowanie

9 niesamowitych zastosowań pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Każdy wie, że pasta do zębów czyści zęby i rozjaśnia uśmiech, ale nie każdy wie, że pastą do zębów możesz wyczyścić wiele przedmiotów w swoim domu. Nieżelowa pasta do zębów zazwyczaj ma biały, mleczny kolor, to właśnie ona może posłużyć do czyszczenia, polerowania i odświeżania różnych powierzchni. Poznaj nietypowe sposoby wykorzystania pasty do zębów.
pasta do zębów

Siedem niezwykłych zastosowań pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Pasta do zębów chroni zęby przed próchnicą, a tym samym ich wypadaniem. Sprawia, że kwalifikujesz się do pocałunków, które w innym wypadku by cię ominęły. Upewnia cię również w przekonaniu, że poranny sok pomarańczowy należy wypić przed szczotkowaniem. Jednak pasta do zębów posiada również inne zastosowania. Może pomóc ci zaoszczędzić pieniądze, sprawić, że będziesz jeszcze lepszym współlokatorem oraz uratować płyty TLC czy Alanis Morissette. Poniżej znajdziesz niezwykłe zastosowania pasty do zębów.
pasta do zębów zastosowanie

Nietypowe zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Każdy wie, że pasta do zębów czyści zęby i rozjaśnia uśmiech, ale nie każdy wie, że ma również wile innych zastosowań, przydatnych w całym domu. Pasta do zębów jest idealnym środkiem ścierającym i czyszczącym. Zapewni blask i czystość nawet trudnym powierzchniom. Po co więc kupować kolejne chemiczne środki czystości, skoro możemy wykorzystać najzwyklejszą pastę do zębów. Jeżeli chcesz poznać nietypowe zastosowania pasty do zębów, zapraszamy poniżej.
jak nadac blask butom

Magiczny sposób na nadanie blasku twoim butom

Pielęgnacja Obuwia
Jak sprawić, aby wyglądać profesjonalnie i dobrze się prezentować na rozmowie kwalifikacyjnej? Większość osób planuje co ubiorą na taką rozmowę, jednak kto myśli o tym, czy ich buty są wypolerowane? Właśnie dlatego bierzemy to na siebie i zapewniamy tanie oraz proste sposoby na wyczyszczenie butów przy pomocy przedmiotów, które znajdziesz w domu.
pasta do zębów działanie

Niesamowite zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Pasta do zębów nie tylko pomaga utrzymywać zęby w czystości, lecz jest także produktem nie do zastąpienia, który może być wykorzystany do wielu różnorodnych celów. Niektóre z tych pomysłów mogą wydawać się dziwne, ale działają - wypróbuj i przekonaj się sam.

Nietypowe zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Czy wiesz, że pasta do zębów jest jednym z produktów codziennego użytku, które posiadają najwięcej alternatywnych zastosowań? Z powodzeniem można ją wykorzystać do około pięćdziesięciu różnych czynności! My przedstawiamy te najciekawsze i najbardziej praktyczne.

Nietypowe zastosowania pasty do zębów

Nietypowe zastosowania
Pasta do zębów to jeden z najważniejszych „kosmetyków”. Wzmacnia zęby, chroni przed próchnicą i pozwala zachować higienę jamy ustnej. To jednak niejedyne jej zastosowania. Świetnie sprawdzi się w codziennych porządkach i wyczyści najbardziej zabrudzone powierzchnie. Odnowi też niektóre sprzęty i pomoże pozbyć się zarysowań z karoserii samochodu. Poznaj najbardziej nietypowe, a jednocześnie przydatne zastosowania pasty do zębów.

Nietypowe zastosowania pasty do zębów

Usuwanie plam
Pasta do zębów znajduje się w każdej łazience. Jej receptury są ciągle udoskonalane, dlatego nie tylko pielęgnuje zęby i zapobiega schorzeniom jamy ustnej, ale także usuwa przebarwienia i chroni przed chorobami dziąseł. Choć wydaje się, że ten produkt ma oczywiste zastosowania, to można ją wykorzystać na wiele innych sposobów. Okazuje się szczególnie przydatna w czyszczeniu starej biżuterii, przywróceniu dawnego blasku białego obuwia, a nawet pomoże pozbyć się plam z drewnianego stołu. Oczywiście, to tylko kilka zastosowań pasty do zębów, które warto znać i stosować w praktyce.

Czym wyczyścić buty z zamszu i nubuku? Niezawodne sposoby na plamy

Środki czyszczące
Buty z zamszu bądź nubuku dodają szyku i świetnie współgrają z jesienno-zimowymi stylizacjami, ale ich codzienna pielęgnacja może - choć wcale nie musi - okazać się niemałym wyzwaniem. Niewyprawiona skóra naturalna (zamsz) bądź wyprawiona skóra oszlifowana (nubuk) źle reaguje na kontakt z wodą i delikatne mówiąc nie toleruje wilgoci, co wcale nie oznacza, że wykonanego z niej obuwia nie można przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych odpowiednio zabezpieczyć. Kluczem do sukcesu są w tym przypadku regularne czyszczenie, gotowe preparaty oraz domowe patenty, które potrafią wybawić z niejednej opresji. Dlaczego warto przecierać buty z zamszu bądź nubuku chusteczką do demakijażu, gumką do mazania, papką na bazie sody albo zasypać pudrem dla dzieci? Co wspólnego z usuwaniem śladów po soli drogowej z zamszowego obuwia ma mieszanka na bazie octu spirytusowego? Do czego przyda nam się skórka od chleba? Podpowiadamy.