Tag: Paski

paski damskie

Jak dobrać odpowiedni pasek?

Akcesoria
Pasek stanowi bardzo ważny element naszego stroju. Obecnie nie służy on tylko do podtrzymywania spodni czy spódnicy, ale pełni głównie funkcje ozdobne. Dobrze dobrany potrafi odmienić nasz codzienny strój i nadać mu nowy wygląd. Jeśli masz coś do ukrycia lub chcesz nieco wymodelować swoją sylwetkę, pasek również będzie tutaj pomocny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak dobrać pasek do twojego stroju.
Pasek z ćwiekami

Jak zrobić pasek do sukienki z ćwiekami?

Akcesoria
Poniżej przestawiam instrukcję wykonania elastycznego paska do sukienki, który będzie można nosić w talii. Pasek wykonany jest z elastycznej gumki oraz ozdobnych ćwieków do scrapbookingu (dostępne w różnych kształtach, wielkościach i kolorach) lub normalne ćwieki z pasmanterii.
Wieszak na paski

Jak zrobić wieszak na paski?

Sprzątanie pomieszczeń
Taki wieszak z pewnością się przyda każdemu, bez względu na wiek i płeć. Jest on wygodny, przenośny a przede wszystkim pomaga w utrzymaniu porządku. Od dziś nie będziesz mieć już problemu w znalezieniu tego paska, którego szukasz.


Podobne porady

damskie paski

Jak wiązać pasek?·

Akcesoria
Pasek może stać się idealnym i najłatwiejszym do dopasowania ozdobnikiem Twojego stroju. Niezależnie od tego czy zakładasz sukienkę czy spodnie odpowiednio dobrany pasek zdziała cuda. Może wzbudzić zainteresowanie, podkreślić talię, dodać 'tego czegoś' do wyglądu ulubionej sukienki, może przełamać kolorystykę lub dopasować szeroką tunikę do bioder. Dlatego ważnym jest, aby umieć go nosić. Jak zatem nosić i wiązać pasek? Odpowiedź poniżej.