Tag: Guma do żucia na spodniach

plama z gumy do żucia

Jak usunąć gumę do żucia z ubrania?

Środki czyszczące
Z poniższego artykułu można nauczyć się sposobów na pozbywanie się gumy do żucia z ubrania, na które guma często niestety trafia. Jak więc się za to zabrać, aby nie zniszczyć naszej ulubionej bluzki lub spodni? Idealnym rozwiązaniem wydaje się być nieżucie gumy. Ale to jest chyba silniejsze od nas. Trzeba więc umieć sobie radzić z jej odrywaniem z ubrań.

Jak pozbyć się zaschniętej gumy z ubrania?

Usuwanie plam
Często przez nieuwagę siadamy gdzieś lub opieramy się o gumę do żucia, którą wcześniej ktoś gdzieś przykleił. Może nam się to przydarzyć w autobusie, domu, pracy, szkole, a nawet w kinie. Plama z gumy łatwo się nie spiera dlatego przedstawię wam kilka sposobów jak usunąć ją z ubrań.
usuwanie gumy do żucia

Jak usunąć gumę do żucia ze spodni za pomocą octu?

Usuwanie plam
W którymś momencie naszego życia, guma przykleja się do ciuchów. Wystarczy usiąść w autobusie czy na ławce. Wiele dzieci sprawia swym mamom niespodziankę wracając ze szkoły z przyklejoną do spodni gumą. Nie martw się, znając ten sposób usuniesz gumę w mgnieniu oka. Jeśli metoda z mrożeniem gumy nie pomaga, wówczas pozostaje tylko ocet. W dalszej części artykułu dowiesz się jak usunąć uporczywą gumę ze spodni.


Podobne porady

plama z gumy do żucia

Jak usunąć gumę do żucia z dywanu?

Usuwanie plam
Guma do żucia to rzecz, którą możemy znaleźć w najdziwniejszych miejscach. Oczywiście już zżutą i do różnych rzeczy przyklejoną. Najczęściej guma pojawia się na ubraniach i na dywanach właśnie, tudzież tapicerkach. Jak się jej pozbyć z ubrania pewnie większość z Was wie, ale co zrobić jeśli przyklejoną gumę znajdziemy na dywanie?

Jak usunąć gumę do żucia ze skórzanej tapicerki?·

Usuwanie plam
Usuwanie gumy do żucia ze skóry może być dość trudne. Zazwyczaj guma sama się nie przyklei do skórzanej tapicerki, chyba, że jest bardzo miękka lub zostanie do niej dociśnięta. Bez względu na to, czy guma się przyklei do nowej, skórzanej kanapy, tapicerki, butów czy ulubionej skórzanej kurtki to istnieje sposób, aby ją usunąć bez śladu.
guma do zucia

Korzyści płynące z żucia gumy

Odżywianie
Słodkie gumy balonowe są ulubionym produktem wszystkich dzieci. Zazwyczaj są one jednak słodzone aspartamem, który niekoniecznie jest dla nas zdrowy. Przy wyborze gum do żucia używaj więc tych słodzonych ksylitolem. Zdania na temat tego, czy gumy do żucia są bezpieczne dla naszego zdrowia są podzielone. Pozytywne skutki zdają się jednak przewyższać zagrożenia. Dlatego przygotowaliśmy listę najważniejszych korzyści wynikających z żucia gumy.
Jak pozbyć się gumy do żucia z podeszwy buta?

Jak pozbyć się gumy do żucia z podeszwy buta?

Nietypowe zastosowania
Guma do żucia przyklejona do podeszwy buta jest irytująca i trudno się jej pozbyć. My jednak mamy kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą ci pozbyć się jej bez zbędnych wysiłków. Jeżeli chcesz wiedzieć co może ci pomóc koniecznie przeczytaj dalszą część artykułu. Znajdziesz w niej 3 proste sposoby które pomogą ci pozbyć się gumy przyklejonej do podeszwy butów.
żucie gumy

5 skutków ubocznych żucia gumy

Bóle
Niektóre osoby lubią żuć gumę ze względu na stres bądź chcąc odświeżyć oddech po zjedzonym posiłku. Jeśli jesteś miłośnikiem żucia gumy, musimy ci powiedzieć, że musisz pozbyć się tego nawyku. Istnieje kilka powodów, dlaczego guma do żucia nigdy nie powinna znaleźć się w twoich ustach.