Tag: Ozdoby z filcu

Bombka z filcu

Jak zrobić bombkę z filcu?

Choinka
Istnieje wiele różnych metod robienia ozdób choinkowych, jednak zazwyczaj robimy je z papieru lub z filcu. Poniżej znajdziesz prosty sposób na zrobienie ślicznej bombki z filcu.
sowy z filcu na choinkę

Jak zrobić sowy z filcu na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Każdy chciałby mieć najpiękniejszą choinkę na świecie. I co roku próbujemy prześcignąć samych siebie w tych pomysłach. Jak zatem zainspirować się w tym roku i zrobić coś nowego? Poniżej znajdziecie jedną z tegorocznych propozycji. A mianowicie filcowe sowy. Ich wykonanie zajmie chwilkę, ale czyż nie warto? Tylko spójrzcie.
bałwanki z filcu

Jak ozdobić prezenty bałwankami z filcu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Świąteczne prezenty wyglądają dużo bardziej zachęcająco jeśli są pięknie zapakowane. Niektóre aż żal otwierać. Naprawdę. Ale mimo wszystko warto pięknie zapakować prezent. Nie tylko ze względów estetycznych. Taki prezent dużo ładniej się prezentuje i ma większą wartość. Dowiedz się jak możesz ozdobić swoje prezenty pięknymi filcowymi bałwankami.
świąteczne choinki z filcu

Jak zrobić świąteczne choinki z filcu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta to czas magiczny. Chcemy się do nich jak najlepiej przygotować i wprowadzić tą magię do naszych domów. Możemy to zrobić na różne sposoby, na przykład wykonując te piękne choinki. Postaw je obok kominka lub na komodzie, a nawet na świątecznym stole. Od razu będzie piękniej.
Choinka z filcu

Jak zrobić choinkę z filcu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby z filcu na choinkę są popularne zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Ich zrobienie czasami wymaga dużo pracy, jednak efekt jest niesamowity. Poniżej przedstawiam prosty sposób na zrobienie choinki z filcu. Choinka ma około 12,5 cm.
Dekoracja świąteczna

Jak zrobić dekorację świąteczną - anielskie pranie?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej przedstawiam ciekawy pomysł na wykonanie dekoracji świątecznej do zawieszenia na drzwiach lub nad kominkiem. Dekoracja w większości wykonana jest z filcu i przedstawia anielskie pranie. Brzmi dziwnie, ale wygląda naprawdę uroczo.
etui z filcu

Jak zrobić etui z filcu?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Zastanawiasz się co podarować swoim bliskim pod choinkę?. Możesz własnoręcznie wykonać etui na okulary z miękkiego filcu. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się, jak łatwo jest je zrobić.
serduszka z filcu na choinkę

Jak zrobić serduszka z filcu na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Serduszka filcowe mogą być doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego, a także śliczną ozdobą choinkową. Ich wykonanie jest banalnie proste, a efekt warty starań.
rożek z filcu na choinkę

Jak zrobić rożek z filcu na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Na choinkę możesz zawiesić niespotykane rożki z filcu. Pięknie ozdobią twoje drzewko świąteczne. Są bardzo proste w wykonaniu i nie wymagają wiele wysiłku. Wręcz przeciwnie samodzielnie wykonane dadzą ci nie tylko dużo satysfakcji, ale również dostarczą mnóstwo zabawy. Do wspólnego wykonywania ozdób możesz zachęcić również dzieci. Poniżej znajdziesz dokładne wskazówki, które pomogą ci w zrobieniu uroczych filcowych dekoracji świątecznych.
kolorowa choinka z filcu

Jak zrobić kolorową choinkę z filcu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pomysłów na ozdobne choineczki jest mnóstwo. Zazwyczaj staramy się, aby choinki były zielone, lub białe. Ale co powiecie na kolorową choinkę? Może ona dodać tego czegoś do Waszego świątecznego domu.