Tag: Zegar ręcznie robiony

zegar z książki

Jak zrobić zegar z książki?

Wyroby z papieru
Chcesz mieć coś, czego nie będzie miał nikt inny? Coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju? Marzysz o niepowtarzalnym zegarze? Zrób taki już dziś. Zamień zwykłą książkę w swój własny wehikuł czasu!
zegar ścienny

Jak zrobić zegar ścienny?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jest to bardzo prosty projekt. Nie wymaga wielkich zdolności, a efekt jednak jest wspaniały. No i duma, że zrobiło się coś samemu. Odkąd mechanizmy zegarowe są łatwo dostępne, postanowiłam zrobić swój własny zegar ścienny. Popatrzcie.
odnowiony zegar

Jak odnowić stary zegar?

Inne projekty i wyroby
Każdy potrzebuje zegara w domu. Najczęściej wiesza się je w przedpokoju lub w kuchni. Obecnie wybór zegarów jest ogromny. Niestety te designerskie są dość drogie. Ale jest na to rada. Wystarczy kilka zabiegów, aby stary zegar nabrał ciekawego nowoczesnego wyglądu. Jak się za to zabrać? Wystarczy, że zapoznasz się z poniższym artykułem.
zegar domino

Jak zrobić zegar domino?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli masz ochotę na jakiś designerski projekt to coś dla Ciebie. Dominowy zegar będzie niebanalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Projekt dla odważnych osób i ciekawych wnętrz.
zegar do kuchni

Jak zrobić zegar do kuchni?

Materiały i elementy dekoracyjne
Oryginalny pomysł na niesamowity zegar do kuchni bądź jadalni. Zegar zrobiony z filiżanek... Zegar wyjdzie dość duży, więc nie do każdej kuchni się nada. Ale można też kupić małe filiżanki do espresso i może z nich zrobić zegar. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości.
zegar ścienny z deski

Jak zrobić zegar ścienny z deski do krojenia?

Rękodzieła drewniane
Jeśli podobają ci się minimalistyczne dodatki do domu wykonane z drewna, na pewno zapragniesz mieć taki zegar. Jego tarcza jeszcze kilka chwil wcześniej była okrągłą deską do krojenia. Parę akcesoriów plus trochę pracy i zwykły przedmiot codziennego użytku zamienił się w modny i praktyczny zarazem dodatek do salonu. Ten nowoczesny drewniany zegar szczególnie fajnie będzie wyglądał w pokoju urządzonym w stylu skandynawskim. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.


Podobne porady

Karty do gry

Jak ułożyć pasjans "Stary Zegar"?

Karty
Pasjanse są bardzo lubianą rozrywką, jednak niestety częściej zdarza nam się je rozwiązywać na ekranie monitora, niż prawdziwymi kartami. Warto się jednak czasem oderwać, choćby po to by poznać nowy sposób na pasjansa, którego raczej trudno znaleźć w komputerze. Używamy jednej talii, a naszym celem jest odkrycie wszystkich kart i ułożenie ich zgodnie z wartościami.