Tag: śnieżynka z papieru

śnieżynka na choinkę

Jak zrobić śnieżynkę na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Świąteczne szaleństwo często wymaga od nas zainwestowania sporej części oszczędności w kupno ozdób choinkowych. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że ekskluzywne i oszałamiające ozdoby można zrobić własnoręcznie i praktycznie za darmo. Żeby wykonać przedstawioną na zdjęciu śnieżynkę będziesz potrzebować jedynie kawałka papieru i kleju. Czy jakakolwiek gotowa ozdoba będzie wyglądać równie pięknie? Poświęć chwilę czasu i przeczytaj ten artykuł. Gwarantuję, że nie pożałujesz.
śnieżynki

Jak narysować śnieżynki?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak narysować idealną śnieżynkę. Wydaje Ci się to strasznie trudne i prawie niemożliwe. Ale są sposoby na narysowanie pięknych płatków śniegu. Trzeba mieć plan i sobie wszystko ładnie rozrysować. Tylko spróbuj. Dzięki poniższym wskazówkom już nigdy nie będziesz mieć problemów ze śnieżynkami.
Śnieżynka z papieru

Jak zrobić papierową śnieżynkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Istnieje wiele sposobów robienia gwiazd i śnieżynek z papieru. Każdy sposób jest dobry i warto wypróbować wszystkie, aby choinka była ciekawsza i bardziej urozmaicona. Poniżej przedstawiam sposób wykonania śnieżynki - gwiazdki z pasków papieru.
Płatki śniegu z papieru

Jak wycinać płatki śniegu z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Są święta a więc zabieramy się za dekorowanie domu. Dobrym sposobem na to jest zrobienie płatków śniegu z papieru. Wycinanie płatków z papieru jest bardzo proste jednak niestety czasochłonne i wymaga sporo cierpliwości. Poniżej przedstawiam 25 szablonów różnych śnieżynek.
śnieżynki z papieru

Jak wyciąć pięcioramienne śnieżynki z papieru?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdób swój dom przepięknymi śnieżynkami. Możesz nimi też ozdobić swoje prezenty pod choinkę. Zrób je z filcu, nie z papieru, a będą wyglądać jeszcze bardziej bajecznie. Ja zrobiłam soczyste czerwone śnieżynki. Zobaczcie jak pięknie się prezentują.
Śnieżynki z papieru

Jak zrobić śnieżynki z papieru?·

Choinka
Te śnieżynki wyglądają ślicznie na choince jak również jeśli zawiesimy je w girlandzie. Z pewnością będą wspaniałą dekoracją i zachwycą wszystkich waszych bliskich. Wbrew pozorom ich wykonanie nie jest bardzo trudne i nie wymaga wiele wysiłku. Wystarczy chwila, by naszym oczom ukazała się urocza śnieżynka. Żadna gotowa ozdoba ze sklepu nie zaprezentuje się tak niesamowicie jak śnieżynki. Poniżej przedstawiam krok po kroku sposób ich wykonania.


Podobne porady

Płatki śniegu

Jak zrobić płatki śniegu z papieru?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z choinką, piernikami, opłatkiem no i oczywiście z mrozem i śniegiem. Dlatego płatki śniegu i sztuczny śnieg są jednymi z podstawowych motywów dekoracyjnych świąt Bożego Narodzenia. Filmik przedstawia krok po kroku jak samemu zrobić z kartki papieru piękne płatki śniegu.
dekoracja - płatki śniegu

Jak udekorować dom płatkami śniegu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Za oknami mamy piękne krajobrazy. Jest biało i pięknie. Wszystko pokryte białym puchem, a gdy pada lekki biały śnieżek jest po prostu bajecznie. W ten zimowy czas warto pomyśleć o wprowadzeniu tego zimowego krajobrazu także do naszych domów, ale także i na werandy i balkony. Proponuję ozdobić dom płatkami śniegu. Wystarczy powycinać ich dowolną ilość i powiesić w oknach, nad stołem czy na werandzie.