Tag: Ozdoby z drutu

bałwan z drucików kreatywnych

Jak zrobić bałwana z drucików kreatywnych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szukasz pomysłu na świąteczne dekoracje? Wykorzystaj druciki kreatywne (występują również pod nazwą druciki pluszowe) i stwórz z nich coś niebanalnego!
renifer z drucików kreatywnych

Jak zrobić renifera z drucików kreatywnych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ostatnio pisałam Wam jak zrobić bałwana z drucików kreatywnych. Dzisiaj pokażę jak z tych samych drucików w bardzo prosty sposób można zrobić renifera. Tylko popatrzcie.
śnieżynka z drucików kreatywnych

Jak zrobić śnieżynkę z drucików kreatywnych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dzięki poniższym, wskazówkom dowiesz się jak zrobić śnieżynkę wykorzystując do tego tylko druciki kreatywne (czy pluszowe, jak kto woli). Dzięki kilku prostym zabiegom samodzielnie zrobisz piękne ozdoby na świąteczny stół.
elf bożonarodzeniowy

Jak zrobić bożonarodzeniowego elfa?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Mimo, iż do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze chwila, warto już dziś zastanowić się nad dekoracjami świątecznymi. Warto wykazać się kreatywnością i zrobić coś samemu. Ze świętami kojarzy nam się choinka, kolędy, czy Mikołaj. A jak Mikołaj to renifery i elfy. Podpowiem Wam więc jak samemu zrobić elfa.
płatki śniegu na choinkę

Jak zrobić płatki śniegu na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Nadchodzi zima i każdy z nas chciałby mieć wyjątkowo przystrojony dom. Przygotuj kilka śnieżynek z drucików kreatywnych oraz koralików, a z pewnością wraz ze śniegiem spadnie na ciebie lawina komplementów. Dla lepszego efektu użyj srebrnych drucików kreatywnych.
choinka z drucików kreatywnych

Jak zrobić piękną choinkę z drucików kreatywnych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wciąż szukasz pomysłu na dekoracje świąteczne? Tak? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Mam dla Ciebie propozycję. Wykonanie choinki z drucików kreatywnych. Jest to bardzo prosta metoda, a sama choinka wygląda naprawdę pięknie. Możesz ją ozdobić jak tylko zechcesz i zachwycić wszystkich samodzielnie wykonaną ozdobą.
krzesełko z koszyczka od szampana

Jak zrobić krzesełko z koszyczka od szampana?·

Dekoracje Noworoczne
W twoim domu znajduje się mnóstwo korków i koszyczków z butelek szampana? Zamiast je wyrzucać może watro wykonać z nich malutkie krzesełko, które będzie stanowiło ozdobę twojego domu. Zachowaj je na Sylwestra lub inną okazję i zaskocz nim swoich gości.
ozdoba na choinkę z drutu i koralików

Jak zrobić ozdobę na choinkę z drutu i koralików?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zanim stworzysz ozdobę z drutu postaraj się wcześniej zaplanować, jak będzie wyglądał cały projekt. Jeśli bowiem zegniesz drut w złym miejscu, możesz zepsuć całą swoją pracę. Dodaj nieco blasku i kolorów do swojej choinki. Przygotuj specjalne świąteczne ozdoby z drutu i koralików.
szyszka na choinkę

Jak zrobić drucianą szyszkę na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Przygotuj samodzielnie ozdobne świąteczne szyszki i zawieś je na choince, oknie czy też na żyrandolu. Goście z pewnością będą zachwyceni twoim dziełem. Zatem przeczytaj poniższe wskazówki i przystąp do pracy.
druciana gwiazda na choinkę

Jak zrobić drucianą gwiazdkę na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz zrobić gwiazdę na choinkę? Proponuję tym razem wykonać ją z drutu. Potrzebna do tego będzie foremka do ciastek w kształcie gwiazdki, którą zapewne posiadasz.