Tag: Suche powietrze

nawilżacz powietrza

Jak nawilżyć powietrze w domu?

Inne
Czy w waszych domach w okresie jesienno-zimowym (a więc wtedy gdy działa ogrzewanie) wilgotność powietrza też jest bardzo niska? Zakładam, że tak. No bo przecież nie mogę być jedyną osobą, mieszkającą w takim domu i odczuwającą suchość powietrza. Bardzo mi to przeszkadzało więc szukałam różnych sposobów na pozbycie się tego problemu. Okazało się, że nie jest to coś, z czym nie można sobie poradzić. Przeczytajcie sami.


Podobne porady

oliwa z oliwek

Jak nawilżyć suche włosy?

Pielęgnacja włosów
Wszyscy wiemy, że oliwa z oliwek jest zdrowym tłuszczem, niezbędnym dla naszego organizmu. Używamy jej do sałatek i nie tylko. Możesz użyć oliwy z oliwek jako balsamu dla suchych i puszących się włosów. Jest niezastąpiona i nie można porównać jej do żadnych odżywek kupionych w sklepie. Poniżej znajdziesz sposób na nawilżenie suchych włosów. Zabieg najlepiej powtarzać 1-2 razy na tydzień w zależności od kondycji twoich włosów.

Jak nawilżyć włosy i odżywić kolor?

Fryzury
Pani Agnieszka - fryzjer Kliniki Handsome Men, tym razem zaprezentuje technikę zrewitalizowania włosów preparatem bezamoniakowym, w celu ich odżywienia i odzyskania blasku.
stopy w mleku

Jak nawilżyć stopy?

Pielęgnacja skóry
Jeśli Twoje stopy są przesuszone bądź to po zimie, lub po lecie należy się nimi odpowiednio zająć. Prawidłowe nawilżenie i odżywienie pozwoli naszym stopo poczuć się dużo lepiej, a co za tym idzie dłużej nam służyć i ładnie się prezentować. Zobacz, jak w niezwykle prosty sposób możesz nawilżyć swoje stopy.

Jak nawilżyć włosy pod sauną?

Fryzury
Modelka często farbuje włosy, przez co są one zniszczone i suche. W związku z tym zaaplikowaliśmy ampułki regeneracyjne i zastosowaliśmy zabieg nawilżający pod sauną.
nawilżanie skóry

Jak skutecznie nawilżyć skórę?

Skóra sucha i wrażliwa
Zauważyłaś, że twoja skóra wyjątkowo szybko się przesusza? Dzieje się tak pomimo tego, że rano i wieczorem nakładasz krem na twarz i balsam na ciało? Cera jest napięta, piecze przy demakijażu? Twoje łokcie i łydki bywają szorstkie i czasem się łuszczą? Zadziałaj jak najszybciej! Nawilż swoją skórę od wewnątrz i od zewnątrz, a ona odwdzięczy ci się pięknym, zdrowym wyglądem.
nawilżanie powietrza

Jak zrobić domowy nawilżacz powietrza na kaloryfer?

Ogrzewanie i Klimatyzacja
Od początku sezonu grzewczego, wszyscy musimy zmierzyć się z problemem suchego powietrza w mieszkaniu. Niektórzy martwią się, że coraz trudniej oddychać, podczas gdy inni martwią się o rośliny, które stale potrzebują wilgoci. Wdychając suche powietrze stajemy się bardziej podatni na infekcje. Sezon grzewczy rozpoczął się, więc skorzystaj z naszej rady i zrób domowej roboty nawilżacz powietrza.
odświeżanie powietrza

Jak odświeżyć powietrze w mieszkaniu?

Sprzątanie pomieszczeń
Aby przygotować pochłaniacze zapachu z cytrusów, wystarczy tylko przeciąć owoc na pół, wydrążyć środek, wsypać do środka grubej soli morskiej i dodać olejku eterycznego lub którejś przyprawy, czy też zioła. Dyfuzory warto umieścić w różnych częściach mieszkania, nie tylko w kuchni. Sprawią one, że powietrze w domu będzie nie tylko czystsze ale i pachnące. Oto jak wykonać trzy różne dyfuzory za pomocą owoców cytrusowych.