Tag: Kartki świąteczne ręcznie robione

kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z choinkami?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz pomysłu na oryginalną kartkę bożonarodzeniową? Masz dość drukowanych masowo kartek, które widzisz w księgarniach w każdym zakątku miasta? Czas zrobić kartkę samemu. Zostanie to na pewno docenione.
kartka świąteczna z bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz inspiracji na świąteczne kartki? Nie wiesz jak sobie poradzić ze zrobieniem fantastycznej kartki, którą bez obaw będziesz mogła wysłać rodzinie i znajomym? Ta śliczna kartka z bałwankiem na pewno się im spodoba.
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z jemiołą?

Kartki Bożonarodzeniowe
Robienie własnych kartek bożonarodzeniowych jest fantastyczną sprawą. Nie tylko ucieszy Ciebie, ale i osobę, która taką kartkę dostanie. Wiadomo, że takie kartki mają dużo większą wartość. Pokażę Wam jak w prosty sposób zrobić kartkę z jemiołą.
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową – zimowy krajobraz?

Kartki Bożonarodzeniowe
Grudzień to miesiąc magiczny. Spada śnieg, pachną święta, jest spokojnie i kojąco. Za oknami piękna zima – dlaczego więc nie wykorzystać tego pięknego zimowego krajobrazu do stworzenia kartek świątecznych? Aby były zupełnie indywidualne wyjdź przed dom i zrób kilka zdjęć Twojej okolicy w pięknym zimowym stroju. A ja Ci powiem co dalej.
kartka świąteczna z choinką

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z choinką 3D?

Kartki Bożonarodzeniowe
Zrobienie zwykłej kartki bożonarodzeniowej nie jest sztuką. Ale jeśli pogłówkujemy i zrobimy coś więcej, coś super? Na przykład kartkę 3D? To dopiero frajda. Może i wydaje się to niesamowicie trudne, ale w rzeczywistości to banał. Dla przykładu pokażę Wam, jak zrobić kartkę z choinką 3D.
składana kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić składaną kartkę na święta?

Kartki Bożonarodzeniowe
Ponieważ robienie kartek jest coraz bardziej popularne proponuję kolejny pomysł na zrobienie świątecznej kartki. Możesz ją wysłać rodzinie z życzeniami lub postawić w domu na kominku czy komodzie.
ręcznie zdobiona kartka świąteczna

Jak ozdobić kartkę kupioną w sklepie?

Kartki Bożonarodzeniowe
Czasami mimo, iż mamy takie zdolności i jesteśmy osobami kreatywnymi, nie mamy czasu na własnoręczne wykonanie świątecznych kartek. Zdarza się, że musimy zrezygnować z ręcznych ozdób i udać się po nie do sklepu. To nie musi być jednak koniec. Istnieje wiele sposobów na ozdobienie gotowej karki. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę świąteczną w kształcie kotka?

Kartki Bożonarodzeniowe
Na Boże Narodzenie przygotowujemy kartki w różnych wzorach i kolorach. Ozdabiamy je bałwankami, Mikołajami, reniferami, więc czemu tym razem nie zrobić kartki w kształcie słodkiego świątecznego kociaka? Poniżej dowiesz się jak się do tego zabrać.
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z szopką?

Kartki Bożonarodzeniowe
Polecam niesamowity pomysł na kartkę, którą co roku wykonuję z moimi dziećmi i za każdym razem sprawia nam ona mnóstwo radości. Jej wykonanie nie wymaga wiele wysiłku i wbrew pozorom nie jest skomplikowane. Nawet dziecko poradzi sobie z jej zrobieniem, choć jeśli zrobimy ją wspólnie z nim na pewno będzie dużo zabawniej. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w zrobieniu uroczej szopki bożonarodzeniowej, którą możecie podarować członkowi rodziny.
kartka świąteczna z dzwonkami

Jak zrobić kartkę świąteczną z dzwonkami?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Brak Ci pomysłu na świąteczną kartkę? Wydaje Ci się, że wszystko już widziałaś i nic Ci się nie podoba. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak namalować świąteczne dzwonki, aby móc nimi ozdobić kartkę bożonarodzeniową. Możesz namalować je na froncie kartki dopisać życzenia.