Tag: Ozdoby ze styropianu

choinki ze styropianu

Jak ozdobić styropianową choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zobaczyłaś w sklepie styropianowe stożki i nie mogłaś się im oprzeć? Teraz siedzisz w domu i zastanawiasz się jak je ozdobić, aby wyszły z nich piękne choinki? Sposobów jest kilka, poznaj jeden z nich.
choinka z guzików

Jak zrobić choinkę z guzików?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szukasz inspiracji na oryginalną dekorację świątecznego stołu? Choinka z guzików na pewno spełni te wymagania. Poniżej dowiesz się jak ją zrobić.
dekoracja na Boże Narodzenie

Jak zrobić bożonarodzeniową kulę dekoracyjną?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Czy chcesz na te święta zrobić kulę dekoracyjną, ale nie wiesz jak? Generalnie możliwości jest mnóstwo. Możesz wykorzystać do jej zrobienia co tylko chcesz. Oto jedna z możliwości.
choinka z piórek

Jak zrobić choinkę z piórek dekoracyjnych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ta piękna choinka z piórek może mieć dwa zadania. Po pierwsze może cudownie ozdobić Twój dom dodając mu bożonarodzeniowego klimatu. Może również służyć jako wspaniały świąteczny podarunek, który zachwyci niejednego obdarowanego. Jak zrobić taką choinkę, dowiesz się z poniższego artykułu.
dekoracja na Boże Narodzenie

Jak zrobić ozdobę bożonarodzeniową – złota kula?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Kule ozdobne są coraz bardziej popularne. Pomysłów na ich wykonanie jest nieskończona ilość, ale zazwyczaj robi się kule tematyczne. Te bożonarodzeniowe zawsze przypominają nam o tym radosnym czasie świątecznym. Złota kula chyba najbardziej pasuje do świątecznego klimatu – tak mi się przynajmniej wydaje. Popatrzymy więc jak taką kulę zrobić.
dekoracja na Boże Narodzenie

Jak ozdobić styropianową kulę bukszpanem?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak zbyt dużo ozdób świątecznych w zbyt wielu miejscach. Ważne, żeby wszystko było zrobione ze smakiem. Ozdoby wiszące na choinkę, lampę czy karnisz ze styropianowej kuli można zrobić na wiele sposobów, a każdy z nich jest bardzo prosty. Popatrzcie na jeden z nich.
choinka z papieru i styropianu

Jak zrobić choinkę z papieru i styropianu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Styropianowy stożek, trochę papieru i odrobina wyobraźni – to wszystko, czego potrzebujesz do wykonania tej oryginalnej ozdoby świątecznej. Będzie ona doskonale pasować do zrobionej tą samą techniką bombki – szyszki (tutorial tutaj). Jak wykonać pokazaną na zdjęciu obok choinkę dowiesz się natomiast poniżej.
czapka Mikołaja

Jak zrobić dekorację świąteczną – czapka Mikołaja?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoba idealna zarówno na Mikołajki, jak i na Boże Narodzenie. Nadaje się do dekoracji świątecznego stołu lub postawienia na kominku. Jeśli chcesz, żeby Mikołaj zostawił coś także w twoim domu, zrób taką czapkę według instrukcji zawartej poniżej.
Kula dekoracyjna z szyszek

Jak zrobić kulę dekoracyjną z szyszek?

Materiały i elementy dekoracyjne
Kule dekoracyjne ze styropianu wdarły się szturmem do dekoracji naszych domów. I dobrze. Dają nam bowiem niezliczony ogrom możliwości. Możesz zrobić z nich co tylko chcesz. I w zależności od pory roku, od świąt, które się zbliżają możesz je zamienić w piękną kulę kwiatów, kurczaczków czy zrobić z niej ozdobę choinkową. Możesz też swoją kulę ozdobić szyszkami. Świetny pomysł na dekorację jesienną oraz bożonarodzeniową. Przekonaj się sama.
Choinka ozdobiona filcem

Jak ozdobić styropianową choinkę filcem?

Dekoracje świąteczne
Bardzo proste, aczkolwiek niezwykle ładne rozwiązanie jeśli chodzi o dekorowanie styropianowych stożków. Zamień swój stożek w piękną filcową choinkę. Ten projekt wykorzystuje mało materiałów, więcej czasu. Ale warto. Przypatrz się i oceń sama.