Tag: Lampiony z papieru

ażurowy lampion z papieru

Jak zrobić ażurowy lampion z papieru?

Materiały i elementy dekoracyjne
Oto bardzo prosty projekt. Wykonać go może praktycznie każdy. Jeśli lubisz podgrzewacze, a znudziły Ci się już Twoje podstawki pod podgrzewcze – czas na coś zupełnie nowego! Zrób swój lampion, którym otoczysz swoje podgrzewacze. Możesz również w środek włożyć lampkę diodową – polecam ten sposób, jest dużo bezpieczniejszy i nie grozi pożarem.
Klosze na lampki nocne

Jak zrobić lampiony na lampki nocne?

Oświetlenie
Wygląd lampek nocnych można zmienić za pomocą papieru, kartonowych stożków, piór lub ... opakowania po jajkach! Kartonowe opakowanie na jajka ma fantastyczną teksturę i daje piękną, delikatną poświatę. Do tego projektu możesz używać jedynie oświetlenia LED.
dekoracja na Halloween - lampiony

Jak zrobić dekorację na Halloween z papierowych lampionów?

Dekoracje na Halloween
Jeśli masz w pokoju kawałek wolnego miejsca, możesz w bardzo prosty sposób udekorować je z okazji Halloween. Cztery papierowe lampiony, tworzące razem wspólny krajobraz, klimatycznie rozświetlą pokój, sprawiając, że nabierze on tajemniczego charakteru.
Lampiony na Halloween

Jak zrobić halloweenowe lampiony?·

Dekoracje na Halloween
Halloweenowe lampiony stanowią doskonały pomysł na stworzenie „strasznego” nastroju. Możesz ozdobić nimi pokój, zawiesić przed drzwiami lub w ogrodzie. Są bardzo proste w wykonaniu, nawet dzieci nie powinny mieć z nimi żadnego problemu. Ze względu na materiał, z jakiego są wykonane (papier) warto dokupić do nich elektryczne świeczki. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam zrobić oryginalne lampiony z papieru na Halloween.
Papierowe lampiony

Jak zrobić papierowe lampiony?·

Ozdoby Ogrodowe
Oświetlenie choinkowe możesz wykorzystać również latem w domu czy w ogrodzie. Wystarczy, że zrobisz małe papierowe lampiony na każdą z żaróweczek. Papierowe lampioniki możesz udekorować wedle uznania np. za pomocą kolorowej bibuły (krepiny).
Lampion z papieru

Jak zrobić lampiony z papieru?

Imprezy Tematyczne
Te lampiony są szybkie i proste do zrobienia. Wystarczy tylko kupić kalkę, kolorowy papier, podgrzewacze i kilka słoików (jestem pewna że masz ich sporo w domu).
balon z papierowego lampionu

Jak zrobić balon z papierowego lampionu?·

Inne projekty i wyroby
Czy marzyłeś kiedyś, żeby wsiąść do balonu i poczuć się wolny jak ptak unosząc się wysoko nad ziemią? Niektórzy potrafili przekuć te marzenia w rzeczywistość, inni muszą zadowolić się czymś znacznie skromniejszym. Na pocieszenie proponuję zrobić uroczy balonik z papierowego lampionu. Niech będzie on namiastką naszych marzeń.