Tag: Kartka z bałwanem

Kartka bożonarodzeniowa z bałwankiem 3d

Jak zrobić kartkę z wyskakującym bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Za pomocą podstawowych technik robienia kartek świątecznych możesz wyczarować coś naprawdę pięknego. Do zrobienia poniższej karteczki nie będziesz potrzebować wielu materiałów ponieważ do jej ozdobienia wystarczy jedynie klej i brokat.

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Taką karteczkę wykonają z łatwością nawet najmłodsze dzieci. Kartka ta najlepiej prezentuje się na niebieskim tle, jednak może ono być również inne - w zależności od upodobań.
kartki świąteczne

Jak zrobić kartki bożonarodzeniowe w stylu rustykalnym?

Kartki Bożonarodzeniowe
W dzisiejszych czasach coraz więcej z nas rezygnuje z wysyłania kartek z życzeniami świątecznymi. Ograniczamy się do wykonania telefonu lub wysłania maila czy lakonicznego smsa. A szkoda… Telefony, smsy i maile są ulotne. Inaczej jest z kartkami, które bliscy mogą sobie potem postawić pod choinką czy na półce. Taka kartka za każdym razem będzie im przypominać o naszej pamięci. Zresztą miło im będzie wyjąć ze skrzynki coś innego od rachunków i ulotek reklamowych. A kiedy zobaczą, że kartka została zrobiona własnoręcznie, ucieszą się tym bardziej! Oto dwa wzory na bożonarodzeniowe kartki w stylu rustykalnym.


Podobne porady

kartka świąteczna

Jak zrobić kartkę z bałwankiem?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Samodzielnie wykonana kartka bożonarodzeniowa z pewnością sprawi waszym bliskim wiele radości. Na widok uroczego bałwanka na twarzach waszych rodziców pojawią się szerokie uśmiechy. Robienie kartki to sama przyjemność, możecie zaprosić do pracy nad nią bliskich i stworzyć wesołą rodzinkę bałwanków. To wspaniała zabawa na chłodne zimowe wieczory i doskonały sposób na nudę. Zapraszam do zapoznania się z tutorialem. Powodzenia!
kartka świąteczna z bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz inspiracji na świąteczne kartki? Nie wiesz jak sobie poradzić ze zrobieniem fantastycznej kartki, którą bez obaw będziesz mogła wysłać rodzinie i znajomym? Ta śliczna kartka z bałwankiem na pewno się im spodoba.
Kartka świąteczna z wyskakującym bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z wyskakującym bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Zaskocz swoich najbliższych i wyślij im wyjątkową kartkę z wyskakującym bałwankiem. Możesz zrobić ją samodzielnie w domu – to naprawdę proste. Poniżej znajdziesz wskazówki.
ciasteczka z bałwankiem olafem

Jak zrobić przekąskę z bałwankiem Olafem z „Krainy Lodu”?·

Słodkie przekąski
Bałwanek Olaf to chyba najbardziej wyrazista postać z nowej bajki Disneya „Kraina Lodu”. Jeśli i twoje dziecko oszalało na jego punkcie, polecam przygotować mu słodką niespodziankę pokazaną na zdjęciu obok. To naprawdę bardzo proste.

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?·

Aranżacja wnętrz
Nie przepadasz za nowoczesnymi aranżacjami wnętrz? Z rozrzewnieniem wspominasz wystrój, który panował w kuchni twojej mieszkającej na wsi babci? Zaproś rustykalny styl do swojego mieszkania i pozwól, by w twojej kuchni zapanował sielski klimat. Kiedy to już nastąpi, wystarczy tylko westchnąć za naszym narodowym poetą: “Wsi spokojna, wsi wesoła…” I nie szkodzi, że kuchnia w stylu rustykalnym to jedynie jej namiastka. Przebywanie w niej, przyrządzanie czy spożywanie posiłków, będzie na pewno przyjemne, a nawet… relaksujące. Wystarczy tylko odrobina dobrych chęci i… wyobraźnia.