Tutaj jesteś: tag > Tarczyca zaburzenia
Tag Tarczyca zaburzenia (6)
zaburzenia tarczycy
3.5714/5
Jak w naturalny sposób poprawić pracę tarczycy?
redaktor: Badylaleczka, specjalista Tipy.pl
Tarczyca to ważny gruczoł w organizmie. Zarządza metabolizmem, wytwarza białko oraz modyfikuje wytwarzanie i funkcjonowanie wielu rodzajów hormonów. Gruczoł ten wydziela i reguluje hormon...   czytaj więcej »
Jak naturalnie wspomóc pracę tarczycy?
3.5667/5
Jak naturalnie wspomóc pracę tarczycy?
redaktor: Dd, ekspert Tipy.pl
Zaburzenia funkcji tarczycy są powszechnym problemem, który dotyka coraz większej grupy ludzi. Zarówno nadczynność jak i niedoczynność tego gruczołu może powodować przykre konsekwencje,...   czytaj więcej »
choroby tarczyca
2.8750/5
Jak wyregulować pracę tarczycy z pomocą czerwonej cebuli?
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Od pracy tarczycy zależy funkcjonowanie całego układu hormonalnego. Gdy w twoim organizmie jest wystarczająca ilość jodu, wówczas nie masz z tym problemu. Niski poziom jodu w organizmie...   czytaj więcej »
tarczyca
2.5714/5
Jak w naturalny sposób poprawić funkcjonowanie tarczycy?
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Choroba Hashimoto to stan zapalny tarczycy, który może być powodem zarówno niedoczynności, jak i nadczynności tarczycy. Dlatego też choroba ta jest trudna do zdiagnozowania. Pacjenci w jej...   czytaj więcej »
tarczyca
/5
Najlepsze sposoby, aby naturalnie wspomóc tarczycę
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Problem tarczycy dotyka milionów ludzi na całym świecie, w różnym wieku. Są to osoby starsze, a nawet dzieci, które często dziedziczą chorobę po swoich rodzicach bądź dziadkach. Skutki...   czytaj więcej »
choroby tarczycy
/5
4 rzeczy, które możesz zrobić dla swej tarczycy
redaktor: wichrzyciel, specjalista Tipy.pl
Tarczyca odpowiada za wydzielanie hormonów, utrzymywanie poziomu energii i jest liderem układu hormonalnego. Zatem jeśli utrzymasz ją w zdrowiu, twoje ciało będzie ci wdzięczne. Należy...   czytaj więcej »
Podobne porady
rosliny krzyzowe
1.5000/5
Rośliny kapustowate a problemy z tarczycą
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Warzywa należące do roślin z rodziny krzyżowych, kapustowatych to jedne z najzdrowszych produktów na naszej planecie. Niektóre źródła podają, że osoby cierpiące na problemy z tarczycą...   czytaj więcej »
tarczyca
/5
Jakie warzywa i zioła przy problemach z tarczycą?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Tarczyca to mały gruczoł o olbrzymim znaczeniu dla naszego funkcjonowania. Gdy niedomaga, stajesz się kłótliwa, tyjesz lub chudniesz, a włosy i skóra tracą blask. Jeśli wytwarza nadmierną...   czytaj więcej »
piersi
/5
Czym jest hiperprolaktynemia?
redaktor: sylwia, ekspert Tipy.pl
Hiperprolaktynemia to schorzenie, które wiąże się z podwyższonym poziomem hormonu we krwi zwanego prolaktyną. Najważniejszą funkcją prolaktyny jest stymulowanie produkcji mleka po porodzie,...   czytaj więcej »
soja
2.0000/5
Co dzieje się z naszym organizmem, gdy regularnie spożywany soję?
redaktor: krzysiek, ekspert Tipy.pl
Soja często reklamowana jest jako jeden z najzdrowszych składników nowoczesnej diety. Istnieje jednak wiele dowodów, które pokazują nam coś zupełnie innego. Ludzki organizm niezbyt dobrze...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.