Tag: Ozdoby z szyszek

Stroik świąteczny

Jak ozdobić szyszki sosnowe?

Zabawy dla Dzieci
Ozdoby z szyszek sosnowych są niezwykle atrakcyjnymi i łatwymi do wykonania dekoracjami, przy okazji to super zabawa nawet dla najmłodszych. Ozdobione szyszki są wspaniałą dekoracją świąteczną - pięknie prezentują się zawieszone na choince.
Pingwin z szyszki

Jak zrobić pingwina z szyszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pingwinki z szyszki mogą być wspaniałą ozdobą zimowo-bożonarodzeniową a ich robienie z pewnością sprawi dużo radości dzieciom. Pingwinki wykonane są z szyszek, czapeczek żołędzi oraz udekorowane brokatem i białą farbką akrylową.
Ozdoby choinkowe z szyszek

Jak zrobić ozdoby choinkowe z szyszek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szyszka jest jednym z najlepszych materiałów do robienia ozdób bożonarodzeniowych. Szyszki, znane jako symbol świąt, są świetne do robienia dekoracji, nie tylko z powodu ich kształtu, ale również dlatego, że są bardzo trwałe i proste do ozdobienia. Poniżej znajdziesz jeden ze sposobów ozdabiania szyszek.
Choinka z szyszek

Jak zrobić choinkę z szyszek?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szyszki zwykle kojarzą się nam ze świętami, dlatego tak często robimy z nich różne ozdoby bożonarodzeniowe. Poniżej przedstawiam jak zrobić krok po kroku śliczną choinkę z szyszek.
Wieniec z szyszek

Jak zrobić wieniec z szyszek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wieniec z szyszek jest jedną z najpopularniejszych ozdób jesiennych, zimowych i bożonarodzeniowych. Wystarczy zmienić mu dodatki i pasuje na każdą z tych okazji. Poza tym zrobienie takiego wieńca nie jest trudne i przede wszystkim - tanie.
Wieniec z szyszek

Jak zrobić wieniec z szyszek i styropianowej obręczy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wieniec z szyszek jest bardzo prosty do zrobienia i tani. W zależności od sezonu, możemy go użyć jako dekorację jesienną, zimową lub świąteczną. Wystarczy tylko zmienić kilka dodatków - na jesień będą to liście, na zimę, śnieżynki, zaś na Boże Narodzenie bombki i lampki.
ozdoba choinkowa z szyszki

Jak zrobić ozdobę choinkową z szyszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szyszki mogą stanowić doskonałą ozdobę choinkową. Jednak aby nie były to tylko zwykłe szyszki, proponuję ozdobić je wstążką i pomalować na złoto. Poniżej dowiesz się jak.
narciarz z szyszki

Jak zrobić narciarza z szyszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ten malutki narciarz jest gotowy uderzyć na stok! Pomysł, który znajdziecie poniżej jest świetny jeśli chcemy spędzić więcej czasu z dziećmi i zaangażować je w jakiś zimowy projekt.
sowa z szyszki

Jak zrobić sowę z szyszki?

Wyroby z papieru
Jesień, jak żadna inna pora roku, dostarcza nam mnóstwo materiałów na wspaniałe dekoracje. Nie muszą to być oklepane ludziki, czy zwierzaki z żołędzi i kasztanów. W tym roku możesz zrobić coś zupełnie innego – śliczną sówkę wykonaną z szyszki i krepy. Jeśli zauroczył cię ten projekt, poświęć chwilę, by poznać jego szczegóły.
Świecznik z szyszki

Jak zrobić świecznik z łusek szyszki?

Oświetlenie
Jesień za oknami zatem pora zacząć robić ozdoby z kasztanów i szyszek. Wybierając się do lasu warto jest również oprócz całych szyszek pozbierać same łuski, z których można zrobić przepiękne świeczniki.