Tag: Szopka bożonarodzeniowa szablon

gotowa szopka bożonarodzeniowa

Jak zrobić szopkę bożonarodzeniową?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
W tym roku zaskocz wszystkich i samodzielnie wykonaj przedstawioną tutaj szopkę bożonarodzeniową. Postacie do szopki są prawie w całości wykonane z drucików kreatywnych, które kupisz w każdym sklepie hobbystycznym, a w szczególności w Internecie. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak wykonać tę uroczą szopkę. Wszystkie jej elementy znajdziesz na kolejnych podstronach tego artykułu.
aniołek do szopki

Jak zrobić aniołka do szopki bożonarodzeniowej?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Aby dodać uroku swojej własnoręcznie wykonanej szopce bożonarodzeniowej, przygotuj jeszcze aniołka. Będzie to idealne wykończenie twojego dzieła. Wykonasz go w kilka chwil, bez zbędnego wysiłku. Poproś o pomoc dzieci, które uwielbiają pomagać przy wszystkim co wymaga kreatywnego myślenia. Takiego aniołka możesz również zawiesić na choince lub podarować bliskiej osobie. Poniżej znajdziesz dokładne wskazówki, które pomogą ci w jego wykonaniu.


Podobne porady

szopka betlejemska

Jak zrobić szopkę betlejemską?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szopka bożonarodzeniowa przypomina nam o narodzinach Jezusa Chrystusa, ale przede wszystkim jest pięknym symbolem świąt. Kiedy zbliżają się do nas wielkimi krokami wiele osób narzeka na nudę i brak zajęć. Nie ma nic lepszego niż samodzielnie wykonanie szopki betlejemskiej. Jej zrobienie nie przysporzy dzieciom wielu problemów. Bliscy będą zachwyceni, możecie położyć ją pod choinką, na kominku lub na parapecie. Poniżej znajdziecie instrukcje.
Szopka z filcu

Jak zrobić szopkę z filcu?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Filc daje nam tak wiele możliwości. Robimy z niego biżuterię, podkładki, zakładki, misie, etui i wiele innych. Dlaczego więc nie spróbować wykorzystać go do zrobienia szopki bożonarodzeniowej? Szopka z filcu prezentuje się niezwykle uroczo i bardzo świątecznie. Poniżej znajdziesz szablony i instrukcję jak taką szopkę zrobić.