Tag: Stroik boże narodzenie

stroik bożonarodzeniowy

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy z doniczki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Każda z nas chce oryginalnie przystroić swój dom na święta. Najważniejszym elementem wystroju jest zazwyczaj choinka. Ale czy musi to być jedyny świąteczny akcent w twoim domu? Zdecydowanie nie! W tym artykule podpowiem jak w prosty i szybki sposób zrobić piękny stroik bożonarodzeniowy. Mam nadzieję, że ciebie również ten pomysł zachwyci.
lampiony bożonarodzeniowe

Jak zrobić lampiony bożonarodzeniowe z kieliszków?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Nie wiesz w jaki sposób nadać charakteru świętom? Wiadomo, że Boże Narodzenie kojarzy się z choinką i jej światełkami. Ale lampiony też są ważne. Razem z choinka tworzą niepowtarzalny nastrój. Jak zatem zrobić piękne lampiony bożonarodzeniowe? Z czym je połączyć, aby było pięknie i świątecznie? Ten artykuł pomoże Ci wykombinować kilka ciekawych kompozycji.
lampiony na Boże Narodzenie

Jak zrobić szklane lampiony na Boże Narodzenie?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Lampiony potrafią wprowadzić magiczny nastrój. A to jest coś, bez czego nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego tak ważne jest dla mnie – i myślę, że nie tylko aby takie lampiony mieć. Ale nie ma sensu ich kupować. Myślę, że każdy z nas znajdzie w swoim domu coś, co z powodzeniem można zamienić w nastrojowy lampion. Podaję poniżej kilka propozycji lampionów ze szkła.
lampion ze słoika

Jak zrobić lampion świąteczny ze słoika?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Lampiony. Potrafią one stworzyć niesamowity nastrój w domu, tak potrzebny w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Jednak, gdy chcemy zakupić taki lampion w sklepie zazwyczaj na przeszkodzie staje jego cena. I zamiast kupić takich lampionów z dziesięć kończy się na góra dwóch, o ile w ogóle kupimy jakikolwiek. Są też tanie, nie powiem, ale nie są one tak piękne jak te, które rzeczywiście nam się podobają. Jest jednak na to rozwiązanie. Możecie przecież samodzielnie zrobić piękne lampiony świąteczne. Można je zrobić z kieliszków, kryształów, ale też i ze słoików – co właśnie Wam pokażę.
leśne dekoracje bożonarodzeniowe

Jak zrobić leśne dekoracje bożonarodzeniowe?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Boże Narodzenie nie musi się kojarzyć z inwazją komercyjnych, kolorowych ozdób choinkowych. Jeśli jesteś miłośniczką natury, możesz wykonać przedstawiony tutaj stroik świąteczny. Jego design przełamuje rutynę, wnosząc jednocześnie dużo ciepła do wystroju twojego wnętrza. Taka dekoracja doskonale nada się do ozdobienia kominka lub półki. Ponieważ projekt jest w całości wykonany z igliwia i drewna, szczególnie ostrożnie rozmieść poszczególne jego elementy. Brak rozwagi może bowiem skutkować pożarem!
świąteczny stroik z orzechów

Jak zrobić stroik świąteczny z orzechów?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ten stroik w formie eleganckiego wieńca będzie ozdobą każdego wigilijnego stołu. Możesz przygotować go w dowolnym motywie kolorystycznym. Ja zdecydowałam się na mroźną, srebrno-błękitną wersję. Stroik będzie się jednak pięknie prezentował w modnych w tym sezonie odcieniach złota i czerwieni.
stroiki świąteczne z bombek

Jak zrobić stroiki świąteczne z bombek choinkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Mała, elegancka dekoracja świątecznego stołu. Stroik-bombka zachwyci każdego z twoich gości, doskonale komponując się z choinką i innymi bożonarodzeniowymi ozdobami. Żeby wykonać takie stroiki potrzebujesz kilku bombek choinkowych oraz sztucznych lub prawdziwych świątecznych roślinek – gałązek świerku, jemioły, szyszek. Poniżej przekonasz się jak przemienić je w wyjątkowe bożonarodzeniowe stroiki.
stroik świąteczny

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy na stół w 5 minut?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Marzysz o własnoręcznie zrobionym stroiku, który ozdobi twój stół w te święta. Niestety zdajesz sobie sprawę z tego, że masz dwie lewe ręce do tego typu projektów. No i ten permanentny brak czasu! Co robić? Nim poddasz się i wyruszysz do sklepu po gotową ozdobę, zapoznaj się z poniższą instrukcją. Ten uroczy stroik, który wprowadzi do twojego domu odświętny klimat, zrobisz w pięć minut! Jest on niewiarygodnie prosty w wykonaniu.