Tag: Ozdoby z papieru na Boże Narodzenie

Wiatraczki z papieru

Jak zrobić wiatraczek z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniższych wiatraczków możesz użyć jako dekoracji na choinkę lub użyć ich do ozdobienia prezentów. Te urocze wiatraczki są bardzo proste w wykonaniu i z pewnością nie sprawią ci żadnych kłopotów. Pięknie się prezentują i na pewno zachwycą niejedną osobę. Prezent udekorowany takim ciekawym elementem wzbudzi w osobach, które zostaną obdarowane jeszcze większy podziw. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w zrobieniu ślicznych wiatraczków. Powodzenia!


Podobne porady

wiatrak

Jak ochłodzić dom w lecie?

Wentylacja
W miarę jak temperatura rośnie, dom się nagrzewa i zaczynasz się zastanawiać jak sobie z tym poradzić. Jeśli masz klimatyzację, nie masz żadnego problemu. Ale co jeśli nie? Są i na to sposoby, dla jednych lepsze, dla innych gorsze, ale lepsze to niż nic. A zatem, przeczytaj nasze propozycje i wybierz ta najodpowiedniejszą dla siebie.
Dziecko pije wodę

Jak sobie radzić z upałem?·

Zdrowie Dziecka
Z utęsknieniem czekamy na lato i te gorące dni. Często jednak jak już nadejdą wściekamy się szukając choćby odrobiny cienia i chłodnego miejsca. Jest kilka metod, aby poradzić sobie w te upalne dni, a oto kilka z nich.
ozdoba choinkowa – wiatraczek

Jak zrobić ozdobę choinkową – wiatraczek?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Podczas, gdy cały świat w szaleństwie świątecznych zakupów wydaje setki złotych na dekoracje świąteczne, ty masz nad nimi przewagę. Wiesz już, że piękna choinka wcale nie musi być przystrojona sklepowymi bombkami. Równie atrakcyjnie można udekorować ją samemu. A do wykonania ręcznie robionych ozdób choinkowych często wystarczy zaledwie kawałek papieru. Przykładem może być ten uroczy wiatraczek. Jak go zrobić, dowiesz się poniżej.
wiatraczek z papieru

Jak zrobić papierowy wiatraczek?·

Projekty dla dzieci
Projekt idealny dla dzieci, bo kogóż taki wiatraczek ucieszyłby bardziej, niż naszych milusińskich. Kartka papieru, patyczek i nożyczki – tyle potrzeba, by wykonać tę ozdobę. I choć nie zaoszczędzisz dzięki niemu energii, przywoła uśmiech na niejednej twarzy.
Serwetka wiatraczek

Jak zrobić wiatrak z serwetki na stół?

Materiały i elementy dekoracyjne
Stwórz niebanalną dekorację stołu używając kolorowej serwetki i zrób z niej wiatraczek. Świeży i zabawny pomysł na przystrojenie stołu piknikowego, stołu weselnego w lecie lub przyjęć dla dzieci. Sprawdź jak łatwo przyozdobisz swój stół.