Tag: Wyłączenie czasoumilacza w plusie

czasoumilacz - dezaktywacja

Jak wyłączyć czasoumilacz?

Telefony Komórkowe
Jeśli masz telefon w Plusie, pewnie zostałeś obdarowany pozornie niewinną usługą jaką jest Czasoumilacz. Może za pierwszym razem wydało ci się to fajne, lecz już po kilku dniach korzystania i ciągłych skargach od twoich znajomych masz już tego dość. Czasoumilacz przekształcił się w Czasouprzykrzacz. Jak go zatem wyłączyć? Dowiesz się poniżej.


Podobne porady

Rozmowa przez telefon

Jak wyłączyć Granie Na Czekanie?

Sieci Komórkowe
Masz już dosyć usługi Granie na Czekanie w T-Mobile, Czasoumilacza w Plusie czy Muzyka na czekanie w Play? Poniżej podaję instrukcję jak wyłączyć te funkcje.
rozmowa przez telefon

Jak usunąć numer z usługi Bezlik do 5-ciu?

Telefony Komórkowe
Usługa „Bezlik do 5-ciu w Plusie” umożliwia użytkownikowi wybranie 1-5 numerów, z którymi może on rozmawiać za darmo, każdego dnia i o każdej porze. Zdarza się jednak tak, że podane przez nas na początku numery chcemy po prostu usunąć lub zmienić. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.
Wyłączenie przywracania systemu

Jak wyłączyć przywracanie systemu?

System Operacyjny Windows

Przywracanie systemu to funkcja, która np. przy niestabilnej pracy systemu operacyjnego po zainstalowaniu jakiegoś oprogramowania lub sterownika pozwala przywrócić system do poprzedniego stanu. Wykorzystanie funkcji przywracania systemu do powrócenia do poprzednich ustawień powoduje przywrócenie plików systemowych do poprzedniego stanu bez naruszania plików użytkownika. Funkcja przywracania systemu regularnie tworzy punkty przywracania, które później może wykorzystać do naprawy niestabilnie działającego systemu. Punkty przywracania można również tworzyć ręcznie. Mechanizm ten nie służy do tworzenia kopii zapasowych prywatnych plików użytkownika dlatego nie może być wykorzystana do odzyskiwania np. usuniętych plików. Po wyłączeniu mechanizmu przywracania systemu zostaną usunięte wszystkie punkty przywracania i nie będzie można przywrócić systemu do poprzedniego stanu. W systemach Microsoft Windows funkcja przywracania systemu jest domyślnie włączona, aby ją wyłączyć lub zmienić jej ustawienia wykonaj poniższe kroki.