Tag: Czubek choinki

gwiazda na choinkę

Jak zrobić gwiazdę na czubek choinki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
W tym roku zrób swoją własną gwiazdę na czubek choinki. Po co kupować, skoro samodzielnie można zrobić równie piękne ozdoby nie tylko na czubek choinki, ale też i na gałązki? Zajmijmy się jednak czubkiem choinki – przecież podobno jest on najważniejszy.


Podobne porady

Aniołek na choinkę

Jak zrobić prostego aniołka na choinkę?

Choinka
Za pomocą takich aniołków możesz stworzyć niebiańskie drzewko bożonarodzeniowe. Aniołek jest prosty do zrobienia i możesz wykonać ich bardzo dużo w zaledwie kilka minut.
aniołek na choinkę

Jak zrobić aniołka na choinkę z materiału?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dawno, dawno temu… A zresztą wcale nie tak dawno, bo raptem jedno czy dwa pokolenia wstecz, robienie choinkowych ozdób było nie tylko zabawą, ale także koniecznością. Choć w sklepach można było już kupić przeróżne bombki czy gwiazdy, nie było takiego wyboru ozdób jak teraz. No i nie każdy mógł sobie na ich zakup pozwolić. Gospodynie wraz z dziećmi robiły piękne ozdoby z tego, co miały pod ręką. Niektórzy może pamiętają aniołki z kawałka białej bibuły i orzecha włoskiego. Ten tutaj nieco je przypomina, tyle tylko, że zamiast białej bibuły użyto kawałka materiału, a orzech został zastąpiony przez styropianową kulkę.