Tag: Dekorowanie domu na święta

Latarnie ze śniegu

Jak zrobić latarnie ze śniegu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli mieszkasz w domku z pewnością się zastanawiasz jak można go ładnie oświetlić na Boże Narodzenie. Poza lampkami na dachu, na płocie i choince oraz konstrukcją mikołaja z saniami możesz również zrobić lampiony ze śniegu. Zasada ich robienia jest bardzo prosta, a kształt lampionów zależy wyłącznie od twojej wyobraźni.


Podobne porady

Bałwan

Jak zrobić bałwana ze śniegu?

Zabawy dla Dzieci
Pamiętasz zabawy na śniegu? Lepienie bałwana było jedną z nich, szczególnie gdy spadł pierwszy śnieg. Zafunduj swoim dzieciom taką rozrywkę, wybierzcie się na podwórko i zróbcie wyjątkowego bałwana ze śniegu. Poniżej podajemy instrukcję, gdyby ktoś zapomniał jak to zrobić.
Anioł na śniegu

Jak zrobić anioła na śniegu?

Zabawy dla Dzieci
Nigdy nie robiłeś anioła na śniegu? Czas w końcu spróbować. Nie ważne ile masz lat, jeżeli masz dzieci lub wnuki weź je ze sobą, wówczas nikt ci nie zarzuci, że coś ci się pomieszało w głowie.
płatki śniegu z tortilli

Jak zrobić płatki śniegu z tortilli?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Za oknem sypie śnieg, zbliżają się święta i poszukujesz zajęcia dla swoich dzieciaków. Proponuję wykonanie płatków śniegu, które będą doskonałą dekoracją na choinkę i nie tylko, bowiem mogą również stać się ozdobą twojego talerza.
jazda po śniegu

Jak jeździć po śniegu?

Bezpieczna Jazda
Kiedy śnieg i lód pokrywają ulice dobrze jest wiedzieć jak jeździć bezpiecznie samochodem w trudnych warunkach. Poniżej znajdziesz kilka technik, które pomogą ci kontrolować swój samochód w zimie.
Płatki śniegu z papieru

Jak wycinać płatki śniegu z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Są święta a więc zabieramy się za dekorowanie domu. Dobrym sposobem na to jest zrobienie płatków śniegu z papieru. Wycinanie płatków z papieru jest bardzo proste jednak niestety czasochłonne i wymaga sporo cierpliwości. Poniżej przedstawiam 25 szablonów różnych śnieżynek.
makijaż Królowej Śniegu

Jak zrobić makijaż Królowej Śniegu?

Przebrania na Halloween
Szukasz inspiracji na kostium z okazji Halloween? Zamień serce w lód i przeobraź się w mroźną i niedostępną Królowa Śniegu. Biała suknia, biała peruka i odpowiednio wykonany makijaż sprawią, że spojrzeniem zmrozisz każdego śmiertelnika. Makijaż krok po kroku znajdziesz poniżej, zaś perukę możesz kupić tutaj.

Makijaż w stylu Królowej Śniegu·

Makijaż oczu
Już dzisiaj możesz błyszczeć niczym Królowa śniegu. Mroźny makijaż doskonale nadaje się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jest bardzo prosty w wykonaniu i nie wymaga dużego wysiłku. Nawet najmniej doświadczona "wizażystka" nie będzie miała żadnych problemów z jego zrobieniem. Z pewnością zachwycisz niejedną osobę. Poniżej znajdziesz dokładne instrukcje, które pomogą ci w wykonaniu makijażu. Powodzenia.