Tag: Chłopiec czy dziewczynka

Chłopiec czy dziewczynka

Jak rozpoznać płeć dziecka w ciąży? Naturalne sposoby.

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Poznanie płci jeszcze nienarodzonego dziecka jest dla niektórych rodziców bardzo ważne. Chcemy od razu zacząć przygotowania do przyjścia na świat potomka poprzez urządzanie dla niego pokoju, zakup ubranek, czy wybranie imienia. Oczywiście możesz poznać płeć dziecka dzięki badaniom USG, jednak są na to również inne sposoby. Może nie tak pewne, jednak stare jak świat.

Chłopiec czy dziewczynka? Test na płeć.

Dolegliwości w ciąży
Poniżej przedstawiam test na płeć dziecka składający się z 15 pytań. Podliczaj na kartce ile razy wyszła ci dziewczynka a ile razy chłopiec. Im częściej odpowiedź się będzie powtarzać tym większe prawdopodobieństwo, że urodzisz właśnie taką płeć. Pamiętaj jednak, że zdecydowana większość to przesądy i dawne wierzenia. Pewność da ci jedynie badanie USG wykonane po 12 tygodniu ciąży.
Dziewczynka czy chlopiec

Jak rozpoznać płeć nienarodzonego dziecka bez USG

Dolegliwości w ciąży
Każdy rodzic oczekujący na narodziny dziecka zadaje sobie pytanie – czy to będzie dziewczynka, czy chłopiec? Odpowiedź możesz uzyskać robiąc USG, ale… czasami nawet lekarze się mylą. Do dnia rozwiązania nie będziesz mieć pewności. Do tego czasu spróbuj tych sposobów przewidywania płci dziecka. Tylko się nie zdziw – część z nich jest trochę dziwna.


Podobne porady

smoczki

Jak przewidzieć płeć dziecka?

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Wiele kobiet będąc w ciąży zastanawia się jaka jest płeć ich dziecka. Poznanie tej informacji to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w trakcie trwania ciąży. Istnieje kilka metod określenia płci jeszcze nienarodzonego dziecka. Sposoby te różnią się dokładnością i oczywiście kosztem. Poniżej znajdziesz wskazówki jak sprawdzić płeć dziecka.