Tag: Z rolki po papierze toaletowym

Wisząca dekoracja z rolek po papierze toaletowym

Jak zrobić wiszącą dekorację z rolek po papierze toaletowym?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby świąteczne nie muszą zabierać ci miejsca na stole! Jeśli nie masz na nim miejsca, dlaczego nie powiesić dekoracji nad stołem? Dekoracja tu przedstawiona wykonana jest z rolek po papierze toaletowym oraz farbek i brokatu. Idź po dzieci i zabierzcie się do roboty!
Ozdoby choinkowe - sprężynki

Jak zrobić ozdoby choinkowe - sprężynki?·

Choinka
Jeśli preferujesz własnoręcznie robione ozdoby choinkowe to poniżej znajdziesz jeden z pomysłów ich wykonania. Te sprężynki wykonane są z pomalowanej farbkami rolki po papierze toaletowym.

Jak wykonać dekoracyjne serce z rolek po papierze toaletowym?·

Inne projekty i wyroby
Bycie eko jest ostatnio bardzo modne. Coraz więcej osób dba o to, by być przyjaznym środowisku. Częściej sortujemy śmieci i wspieramy recykling. Warto więc czasem samemu poddać coś recyklingowi i zamiast wyrzucać śmieci, przetworzyć je. Dzięki odrobinie pracy możemy nie tylko zmniejszyć ilość produkowanych śmieci, ale też uzyskać coś nowego niemal za darmo. Przykładem może być wyjątkowa ozdoba - serce, która sprawdzi się zarówno na wyjątkowych imprezach jak np. wesele czy walentynki, jak i na co dzień jako dekoracja wnętrza. Najlepsze jednak jest w niej to, że jest wykonana z czegoś, co każdy z nas codziennie wyrzuca - rolek po papierze toaletowym.
Piórnik z rolki papieru

Jak zrobić piórnik z rolki papieru?·

Rozpoczynanie Nauki
Jest to prawdopodobnie najprostszy piórnik jaki kiedykolwiek do tej pory robiłaś. Nie trzeba potrafić wspaniale szyć, ale pewne podstawy się przydadzą. Możesz przechowywać w nim kredki i długopisy jak również pieniądze.

Jak zrobić halloweenowy lampion z rolki po papierze?

Dekoracje na Halloween
Lampiony z dyni są tradycyjną dekoracją na Halloween. Ale jeśli uważasz, że rzeźbienie w dyni jest zbyt trudne lub po prostu ci się już znudziło to zrób prosty lampion z rolki po papierze toaletowym. Zrobisz go w zaledwie kilka minut!
wzmacniacze z papieru

Jak zrobić wzmacniacze papierowe do Iphone’a?

Wyroby z papieru
Zgromadziłeś na Iphonie całą kolekcję swoich ulubionych piosenek? W drodze słuchasz ich na słuchawkach, ale przecież w domu to co innego! Poznaj banalnie prosty i niesamowicie tani sposób na zrobienie papierowych mini wzmacniaczy. Do ich wykonania wykorzystasz jedynie jedynie rolkę po papierze, jednorazowe kubki i nożyczki! Tak, to nie pomyłka, żaden klej nie jest w tu potrzebny!
Hello Kitty z papieru

Jak zrobić Hello Kitty z papieru?

Projekty dla dzieci
Sympatyczna kotka Kitty oraz jej równie miła siostrzyczka Mimi podbiły serca dzieci, a już szczególnie dziewczynek, na całym świecie. Jeśli i twoja córeczka jest fanką bajki "Hello Kitty", zamiast kupować jej kolejny drogi gadżet z wizerunkiem kotka, zaproponuj wspólne wykonanie Kitty z rolki po papierze toaletowym. Już samo robienie Kitty sprawi dziecku z pewnością wiele frajdy, a efekt wywoła uśmiech na twarzy. Do dzieła!