Tag: Profil na facebooku

facebook

Jak ukryć profil na Facebooku?

Facebook
Facebook oferuje kilka poziomów ochrony prywatności, w tym również ukrywanie swojego profilu przed pewnymi osobami lub ograniczenie wyświetlania niektórych informacji użytkownikom z zewnątrz. Wchodząc w ustawienia na swoim profilu możesz łatwo określić, kto i co może widzieć.
Zdjęcie na Facebooku

Jak zadbać o swój wizerunek na Facebooku?

Przetrwanie w Pracy
Serwisy społecznościowe stały się integralną częścią życia ludzi na całym świecie. Zanim stały się one tak popularne, starych znajomych oraz dalszą rodzinę szukaliśmy za pomocą telefonów oraz prywatnych detektywów. Takie strony jak Facebook, NK czy Twitter posiadają olbrzymią i stale rosnącą społeczność, co znacznie ułatwia nam kontakt ze starymi znajomymi z klasy czy z dzieciństwa. Pomimo tego, iż korzystanie z serwisów społecznościowych przynosi wiele pozytywnych rezultatów, to należy pamiętać, aby korzystać z nich w sposób profesjonalny.
Facebook

Co mówi o tobie zdjęcie na Facebooku?

Facebook
Wbrew pozorom, wybór zdjęcia profilowego na Facebooku to poważna sprawa. Zobaczą je szkolni koledzy, byli partnerzy, rodzina i każdy, kto będzie chciał znaleźć cię w sieci. Ludziom często wydaje się, że zdjęcie profilowe to ich świadomy wybór. Rzadko mają rację. Poniżej poznasz 16 typów zdjęć profilowych wraz z opisem informacji, jakie o tobie niosą. Powiedzą one więcej, niż tysiące komentarzy na twoim profilu.