Tag: Puszczanie kółek

Kółeczka z dymu

Jak robić kółeczka z dymu?

Inne zainteresowania
Chcesz zrobić kółka z dymu? Jeśli tak, to pierwszą rzeczą o której musisz wiedzieć, jest to, że aby zrobić kółeczka trzeba mieć gęsty dym. Dlaczego? Kółeczka są delikatne, więc jeśli twój papieros czy cygar będzie typu super light, wówczas zrobienie kółek może okazać się bardzo trudne. Drugą rzeczą o której powinieneś pamiętać to spokojne otoczenie i brak wiatru. Ruch powietrza z łatwością zniweczy rezultat twojej pracy zanim ktokolwiek go dostrzeże. A teraz, jak już masz odpowiedniego papierosa i znajdujesz się w odpowiednim pomieszczeniu zaczniemy krok po kroku:


Podobne porady

Ognisko

Jak pozbyć się zapachu dymu ogniskowego?

Spotkania Rodzinne
Każdy z nasz z pewnością miał okazję być na imprezie, spotkaniu rodzinnym gdzie główną atrakcją było ognisko. Pieczenie kiełbasek, ziemniaków czy nocne rozmowy przy ognisku to tylko nieliczne elementy takich imprez. Jedynym minusem tego typu spotkań są przesiąknięte dymem ubrania. Jak temu zaradzić? W poniższym artykule znajdziesz kilka sposobów na to, żeby ograniczyć dym podczas palenia ogniska a tym samym zmniejszyć ryzyko przesiąknięcia dymem.
ozdoby na choinkę

Jak zrobić ozdoby na choinkę z kółek do wieszania zasłon łazienkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Czas najwyższy na zrobienie ozdób na choinkę. Święta zbliżają się nieubłaganie i nawet nie zdążysz się zorientować kiedy trzeba będzie przystroić bożonarodzeniowe drzewko. Zobacz jakie możliwości dają nam proste przedmioty. Zamień je na ozdoby choinkowe. Instrukcja i lista potrzebnych materiałów poniżej.
dym papierosowy

Jak pozbyć się zapachu tytoniu?

Sprzątanie pomieszczeń
Twoi znajomi narzekają na nieprzyjemną woń tytoniu, która od zawsze unosi się w Twoim domu? Przeczytaj artykuł i zaskocz znajomych - pozbądź się woni tytoniu już dziś!
dym z papierosów

Jak pozbyć się zapachu tytoniu z ubrań?

Pranie
Jeśli w Twoim domu mieszkają palacze, nie obce są Ci ubrania i rzeczy przesiąknięte zapachem tytoniu. Jak szybko pozbyć się drażniącego odoru nie psując przy tym ubrań?