Tag: Kartki bożonarodzeniowe wzory

Kartka świąteczna z wyskakującym bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z wyskakującym bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Zaskocz swoich najbliższych i wyślij im wyjątkową kartkę z wyskakującym bałwankiem. Możesz zrobić ją samodzielnie w domu – to naprawdę proste. Poniżej znajdziesz wskazówki.

Jak zrobić kartkę z wyskakującym prezentem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Taką trójwymiarową kartkę 3D możesz podarować ukochanej osobie z okazji urodzin, imienin czy świąt Bożonarodzeniowych. Kartka ta robi naprawdę duże wrażenie!
kartka z choinką z makaronu

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z choinką z makaronu?

Kartki Bożonarodzeniowe
Nie musisz posiadać całej szuflady wymyślnych akcesoriów do craftingu. Wystarczy odrobina wyobraźni, a w kilka chwil możesz wyczarować coś tak genialnie prostego jak choinka z makaronu. Taka kartka to idealny pomysł, żeby zaangażować najmłodszych domowników w przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Ucieszy też każdego, kto ją otrzyma. Instrukcję krok po kroku zamieszczam poniżej.
kartki świąteczne ręcznie robione

Jak zrobić proste kartki świąteczne?

Kartki Bożonarodzeniowe
Samodzielne robienie kartek na święta wcale nie musi być drogie i czasochłonne. Udowodni ci to ten artykuł. Kolorowy brystol, nożyczki, odrobina brokatu i skrawki koronki – to wystarczy, żeby zrobić eleganckie kartki bożonarodzeniowe pokazane na zdjęciu obok? Dużo? Nie sądzę. Trudne? Przekonaj się sama.


Podobne porady

Kartka bożonarodzeniowa z bałwankiem 3d

Jak zrobić kartkę z wyskakującym bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Za pomocą podstawowych technik robienia kartek świątecznych możesz wyczarować coś naprawdę pięknego. Do zrobienia poniższej karteczki nie będziesz potrzebować wielu materiałów ponieważ do jej ozdobienia wystarczy jedynie klej i brokat.
pierścionek z choinką

Jak zrobić świąteczny pierścionek z choinką?

Robienie biżuterii
Nie wiesz w co się ubrać na święta? Szukasz ciekawego pomysłu na dodatki świąteczne dla dziecka?Szukać nie trzeba daleko. Możesz zrobić sobie świąteczną biżuterię sama. Tylko podpatrz. Tak niewiele pracy, a tak wiele radości.

Jak zrobić kartkę z choinką 3D?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Zrobienie tej karteczki nie jest trudne, ani pracochłonne. Po jej rozłożeniu ukazuje się śliczna, trójwymiarowa choinka 3D. Warto przygotować więcej takich karteczek oraz wysłać rodzinie i znajomym. Jest również doskonałą ozdobą, możemy postawić ją na kominku lub stoliku. Możecie być pewni, ze nie tylko was zachwyci efekt końcowy. Poniżej znajdziecie wskazówki, które krok po kroku pomogą wam w przygotowaniu ślicznej kartki bożonarodzeniowej.
obraz z choinką z paproci

Jak zrobić świąteczny obraz z choinką z paproci?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Choinka z paproci? Na święta wszystko jest możliwe. A wbrew pozorom taka właśnie choineczka stanowi bardzo atrakcyjną dekorację domu. Jeśli zatem masz chwilę wolnego czasu, zachęcam cię do wykonania tego projektu. Zdziwisz się jak łatwo wprowadzi on świąteczny nastrój do każdego wnętrza.