Tag: Kartki bożonarodzeniowe szablony

Kartka świąteczna z wyskakującym bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z wyskakującym bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Zaskocz swoich najbliższych i wyślij im wyjątkową kartkę z wyskakującym bałwankiem. Możesz zrobić ją samodzielnie w domu – to naprawdę proste. Poniżej znajdziesz wskazówki.

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z bombką 3D?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Tą kartką możesz zaimponować rodzinie i przyjaciołom. Każdy docenia ręcznie robione kartki okolicznościowe a ta poniżej wygląda wspaniale i jest bardzo prosta do wykonania dzięki załączonym szablonom.


Podobne porady

Kartka bożonarodzeniowa z aniołkiem

Jak zrobić kartkę na Boże Narodzenie z wyskakującym aniołkiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Wysyłanie kartek bożonarodzeniowych jest wieloletnią tradycją. Zwyczaj ten zapoczątkowany został w Anglii niecałe 170 lat temu. Jeśli w te święta postanowiłeś zrobić kartki na Boże Narodzenie sam z pewnością spodoba Ci się poniższy pomysł na kartkę z wyskakującym aniołkiem.
kartka świąteczna

Jak zrobić kartkę z bałwankiem?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Samodzielnie wykonana kartka bożonarodzeniowa z pewnością sprawi waszym bliskim wiele radości. Na widok uroczego bałwanka na twarzach waszych rodziców pojawią się szerokie uśmiechy. Robienie kartki to sama przyjemność, możecie zaprosić do pracy nad nią bliskich i stworzyć wesołą rodzinkę bałwanków. To wspaniała zabawa na chłodne zimowe wieczory i doskonały sposób na nudę. Zapraszam do zapoznania się z tutorialem. Powodzenia!
kartka świąteczna z bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz inspiracji na świąteczne kartki? Nie wiesz jak sobie poradzić ze zrobieniem fantastycznej kartki, którą bez obaw będziesz mogła wysłać rodzinie i znajomym? Ta śliczna kartka z bałwankiem na pewno się im spodoba.

Jak zrobić kartkę z wyskakującym prezentem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Taką trójwymiarową kartkę 3D możesz podarować ukochanej osobie z okazji urodzin, imienin czy świąt Bożonarodzeniowych. Kartka ta robi naprawdę duże wrażenie!

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Taką karteczkę wykonają z łatwością nawet najmłodsze dzieci. Kartka ta najlepiej prezentuje się na niebieskim tle, jednak może ono być również inne - w zależności od upodobań.
serduszko z bałwankiem na choinkę

Jak zrobić ozdobę na choinkę – serduszko z bałwankiem?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Uwielbiany przez wszystkie dzieci bałwanek Olaf z „Krainy lodu” otwarcie głosił, że potrzebuje trochę ciepła. Podobnie jest z tym uroczym bałwankiem ozdabiającym serduszko z filcu. Zanim zawiesisz go na choince, podaruj mu trochę czułości, przykładając się do instrukcji zawartych w dalszej części artykułu. Odwdzięczy ci się z wdziękiem i uśmiechem dekorując twoje bożonarodzeniowe drzewko.