Tag: Ozdoby świąteczne zrób to sam

lampka z butelki

Jak zrobić lampkę z butelki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zamiast wyrzucać butelkę po winie możesz ją kreatywnie wykorzystać i zrobić coś naprawdę fajnego. Proponuję na przykład zrobić lampkę. Można zrobić z niej świąteczną ozdobę, ale można również wykorzystywać ją przez cały rok. Zobacz, jak zabrać się za zrobienie lampki z butelki.
Choinka z stożka styropianowego

Jak zrobić choinkę z stożka styropianowego?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Udekoruj swój dom pomysłowymi choinkami ze stożków styropianowych. Zagospodarować je możesz na wiele sposobów. Poznaj więc jeden z nich. Myślę, że to jeden z prostszych i ładniejszych pomysłów. Wystarczy chwilka i choinka gotowa.
Choinka w kwiatki

Jak ozdobić styropianową choinkę kwiatkami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Kupiłaś stożek styropianowy i nie wiesz jak go ozdobić, aby pięknie prezentował się w roli miniaturowej choinki bożonarodzeniowej? Możesz ozdobić swoją choinkę kwiatkami! Tak, dobrze czytasz. Malutkie kwiatuszki wycięte za pomocą małych dziurkaczy ozdobnych wbite w stożek ze styropianu stworzą niesamowity efekt. Spróbuj.
Choinka styropianowa ozdobiona materiałem

Jak ozdobić styropianową choinkę materiałem?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Niezwykle prosty i efektowny sposób na ozdobienie styropianowego stożka i zamienienie go w ozdobną choinkę. Jeśli szukasz czegoś prostego i niewyszukanego, to jest właśnie to. Szybko, ale skutecznie. Projekt tak łatwy, ze poradzi sobie z nim każdy.
Choinka w pinezki

Jak ozdobić styropianową choinkę pinezkami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Piękna, srebrna, miniaturowa choineczka jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, ze zakupisz styropianowy stożek i wbijesz w niego pinezki, jedna obok drugiej. Tak, to takie proste.
choinka ze sznurka

Jak zrobić choinkę ze sznurka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Prosty i szybki sposób na zrobienie pięknej ozdobnej choinki na Boże Narodzenie. Owiń po prostu styropianowe stożki sznurkiem zamoczonym w utwardzaczu do tkanin i pozostaw do wyschnięcia. Ozdób choinkami cały dom i obdaruj znajomych.
Choinka ozdobiona filcem

Jak ozdobić styropianową choinkę filcem?

Dekoracje świąteczne
Bardzo proste, aczkolwiek niezwykle ładne rozwiązanie jeśli chodzi o dekorowanie styropianowych stożków. Zamień swój stożek w piękną filcową choinkę. Ten projekt wykorzystuje mało materiałów, więcej czasu. Ale warto. Przypatrz się i oceń sama.
Styropianowa choinka ozdobiona koralikami

Jak ozdobić styropianową choinkę koralikami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Choinka cała z pereł? Choinka jak z żurawiny? Teraz możesz taką mieć. Wszystko dzięki koralikom i stożkom styropianowym. Możesz je zamienić w co tylko chcesz. Postaw na elegancję i styl w tym roku.
choinka z nakrętek od butelek

Jak zrobić choinkę z nakrętek od butelek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Prawdziwie recyklingowa choinka, która doskonale ozdobi każdy świąteczny stół. Jeśli znasz podstawy szydełkowania, wykonanie tego projektu nie będzie dla ciebie stanowić najmniejszego problemu. Jeżeli nie potrafisz szydełkować, zawsze możesz zrobić tę choinkę w wersji podstawowej – bez kordonkowych ubranek.
girlanda świąteczna

Jak zrobić girlandę bożonarodzeniową z włóczki i sznurka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szukasz prostego pomysłu na zrobienie świątecznej girlandy, która ma zawisnąć na jednej ze ścian twojego domu? W takim razie możesz zakończyć poszukiwania! Do wykonania tej girlandy będziesz potrzebować jedynie włóczki w kilku kolorach oraz sznurka. Zaletą tej włóczkowej girlandy jest to, ze może zdobić twój dom przez całą zimę, a nie tylko w okresie bożonarodzeniowym. Instrukcję jej wykonania ze zdjęciami krok po kroku znajdziesz w dalszej części artykułu.