Tag: Ozdoby na święta Bożego Narodzenia

Choinka z stożka styropianowego

Jak zrobić choinkę z stożka styropianowego?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Udekoruj swój dom pomysłowymi choinkami ze stożków styropianowych. Zagospodarować je możesz na wiele sposobów. Poznaj więc jeden z nich. Myślę, że to jeden z prostszych i ładniejszych pomysłów. Wystarczy chwilka i choinka gotowa.
Choinka w kwiatki

Jak ozdobić styropianową choinkę kwiatkami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Kupiłaś stożek styropianowy i nie wiesz jak go ozdobić, aby pięknie prezentował się w roli miniaturowej choinki bożonarodzeniowej? Możesz ozdobić swoją choinkę kwiatkami! Tak, dobrze czytasz. Malutkie kwiatuszki wycięte za pomocą małych dziurkaczy ozdobnych wbite w stożek ze styropianu stworzą niesamowity efekt. Spróbuj.
Choinka styropianowa ozdobiona materiałem

Jak ozdobić styropianową choinkę materiałem?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Niezwykle prosty i efektowny sposób na ozdobienie styropianowego stożka i zamienienie go w ozdobną choinkę. Jeśli szukasz czegoś prostego i niewyszukanego, to jest właśnie to. Szybko, ale skutecznie. Projekt tak łatwy, ze poradzi sobie z nim każdy.
Choinka w pinezki

Jak ozdobić styropianową choinkę pinezkami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Piękna, srebrna, miniaturowa choineczka jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, ze zakupisz styropianowy stożek i wbijesz w niego pinezki, jedna obok drugiej. Tak, to takie proste.
choinka ze sznurka

Jak zrobić choinkę ze sznurka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Prosty i szybki sposób na zrobienie pięknej ozdobnej choinki na Boże Narodzenie. Owiń po prostu styropianowe stożki sznurkiem zamoczonym w utwardzaczu do tkanin i pozostaw do wyschnięcia. Ozdób choinkami cały dom i obdaruj znajomych.
Choinka ozdobiona filcem

Jak ozdobić styropianową choinkę filcem?

Dekoracje świąteczne
Bardzo proste, aczkolwiek niezwykle ładne rozwiązanie jeśli chodzi o dekorowanie styropianowych stożków. Zamień swój stożek w piękną filcową choinkę. Ten projekt wykorzystuje mało materiałów, więcej czasu. Ale warto. Przypatrz się i oceń sama.
Styropianowa choinka ozdobiona koralikami

Jak ozdobić styropianową choinkę koralikami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Choinka cała z pereł? Choinka jak z żurawiny? Teraz możesz taką mieć. Wszystko dzięki koralikom i stożkom styropianowym. Możesz je zamienić w co tylko chcesz. Postaw na elegancję i styl w tym roku.
dekoracja świąteczna

Jak zrobić dekorację świąteczną - choinka ze zdjęciami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Grudzień to nie tylko czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. W miesiącu tym wielu z nas powoli zaczyna robić podsumowanie kończącego się roku. Robimy bilans zysków i strat i przypominamy sobie najważniejsze chwile, które stały się naszym udziałem. Jeśli chcecie, na nadchodzące Boże Narodzenie możecie zrobić dekorację w postaci choinki obwieszonej bombkami z miniaturami waszych ulubionych zdjęć zrobionych w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Projekt ten jest wprost idealny do wykonania z dziećmi.
Chatka z piernika

Jak zrobić filcową chatkę z piernika?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli chcesz poczuć ich magię, ozdób dom świątecznymi akcesoriami. Możesz kupić gotowe, lub własnoręcznie stworzyć kilka oryginalnych ozdób. Dobrym pomysłem będzie zrobienie pierniczkowej chatki z filcu. Jest prosta w wykonaniu i pięknie się prezentuje.
Jak zrobić bałwanki z czekolady?

Jak zrobić bałwanki z czekolady?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Świąteczne wypieki nie muszą być nudne. Zrób oryginalne czekoladki z bałwankami. Zachwycą dzieci i dorosłych. Możesz użyć ich jako ozdoby świątecznego stołu, a także jako drobnego upominku dla najmłodszych. Wykonanie tych czekoladek nie zajmie ci dużo czasu.