Tag: Domowy sposób na zmniejszenie pierścionka

biżuteria zmniejszanie

Jak tymczasowo zmniejszyć pierścionek?

Akcesoria
Luźny pierścionek lub obrączkę z łatwością można zgubić. Nie masz czasu wybrać się do jubilera w celu zmniejszenia biżuterii. Nim to zrobisz może upłynąć dużo czasu. Tymczasowym rozwiązaniem zabezpieczenia pierścionka, będzie klej. Poznaj świetny i prosty sposób na zmniejszenie cennej biżuterii.


Podobne porady

czyszczenie biżuterii

Jak czyścić biżuterię?

Środki czyszczące
Kobiety kochają biżuterię, a dla niektórych jest ona wręcz prawdziwą pasją, a więc też dbanie o nią jest raczej przyjemnością, niż ciężką pracą. Poniżej kilka sposobów na to, jak ułatwić sobie czyszczenie naszych drogocennych skarbów.
pierścionek baza

Jak zrobić pierścionek bazę?

Robienie biżuterii
Pierścionki handmade coraz częściej pojawiają się na naszych palcach. Coraz więcej jest osób, które próbują swych sił w samodzielnym robieniu biżuterii. I nic w tym dziwnego. To jest bardzo szybki i w sumie prosty sposób na stworzenie czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Niestety bazy pod pierścionki wciąż nie należą do najtańszych. Pokażę Wam zatem jak możecie zrobić sobie taką bazę same w domu. Wszystko czego potrzebujecie to odpowiedni drucik. Tylko zobaczcie.
Biżuteria z klawiatury

Jak zrobić biżuterię z klawiatury?

Robienie biżuterii
Stara klawiatura może być przerobiona na małe magnesiki lub koraliki. Wystarczy je przykleić lub przewlec i gotowe. Plastikowe klawisze mogą zmienić się w urocze naszyjniki czy pierścionki.
pierścionek z kabla

Jak zrobić pierścionek z kabla?·

Robienie biżuterii
Materiały, których możemy użyć do robienia biżuterii to tak szerokie spektrum, że w dzisiejszych czasach można z powodzeniem robić i nosić biżuterię zrobioną ze wszystkiego. Z plastikowych butelek, starych kluczy, podkładek pod śrubki, sznurków, agrafek, papieru. Nawet z kabla. Zobacz zatem na poniższą instrukcję i dowiesz się, jak okręcić kabel, aby zrobić z niego pierścionek.
pierścionek z guzikiem

Jak zrobić prosty pierścionek z guzikiem?

Robienie biżuterii
Robienie biżuterii wcale nie musi być skomplikowane. Wręcz przeciwnie. I w tym artykule Wam to udowodnię. Możesz samodzielnie zrobić pierścionek w kilka sekund (plus czas na wyschnięcie kleju). Zobacz, jakie to nieprzyzwoicie proste.
pierścionek z guzikiem

Jak zrobić pierścionek z guzikiem?·

Robienie biżuterii
Super prosty projekt na zrobienie fantazyjnego pierścionka, jakiego nie będzie miał nikt inny. Jest to również dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi niebanalną biżuterię.
czyszczenie biżuterii

Jak wyczyścić biżuterię domowymi sposobami?

Środki czyszczące
Biżuteria jest pięknym dodatkiem, ale może być również bezcenną pamiątką. Aby jej blask powalał każdego na kolana, należy o nią odpowiednio zadbać. Tak jak każdy inny przedmiot, wymaga co jakiś czas dokładnego wyczyszczenia. Możesz w tym celu kupić specjalne środki chemiczne. Jeżeli obawiasz się jednak o uszkodzenia swojej biżuterii, wypróbuj jednego ze sprawdzonych, domowych sposobów. Są skuteczne, a jednocześnie nie ma obawy, że coś może pójść nie tak.