Tag: Wiązanie krawata krok po kroku

Jak zawiązać krawat w węzeł windsorski?

Krawaty
Wiązanie krawata w węzeł windsorski stosuje się głównie dla wąskich krawatów oraz szerokich kołnierzyków. Wiązanie to jest dużo odporniejsze na rozwiązania niż zwykły węzeł prosty. Jest to jedna z najbardziej profesjonalnych metod wiązania krawata. Jeśli cenisz sobie perfekcję to wiązanie jest właśnie dla Ciebie.
Wiązanie krawata

Jak zawiązać krawat?

Savoir-vivre w biurze
Nie ważne czy jesteś młodym mężczyzną czy troskliwą żoną dbającą o wizerunek męża. Tutaj znajdziesz dokładną instrukcję przedstawiającą krok po kroku prawidłowe wiązanie krawata.
krawat samoobrony ;)

Jak zawiązać krawat? Instrukcja krok po kroku

Krawaty
Jak Cię widzą tak Cię piszą... Coś w tym jest i mimo, że to panowie uchodzą za typowych wzrokowców, a poddawać się presji tego powiedzenia muszą przede wszystkim kobiety, nie zapędzajmy się w stereotypy. Wbrew pozorom, panowie muszą dbać o wygląd w nie mniejszym stopniu. Z resztą, w przyrodzie to właśnie samce mają przyciągać uwagę samicy. Wystarczy spojrzeć na pawie pióra. Podobną funkcję u ludzi pełni krawat. Tak, tak - krawat. Naukowcy udowodnili, że ta intrygująca część ubioru, będąca ozdobą mężczyzny ma przykuwać uwagę - samic i innych samców.
Wiązanie krawata

Sposoby wiązania krawata

Krawaty
Krawat na przestrzeni lat przechodził metamorfozę; zmieniały się kształty, kolory i wzory. Współcześnie dla większości mężczyzn jest nieodzownym elementem garderoby (czasem nawet wymaganym w pracy). Odpowiednio dobrany krawat w połączeniu z jego indywidualną cechą gatunkową może dodać elegancji i być oznaką dobrego stylu. Pozostaje tylko kwestia jak należy zawiązać krawat? Poniżej przedstawiamy kilka sposobów.
Wiązanie krawata krok po kroku Eldredge

Jak zawiązać krawat - węzeł Eldredge?

Krawaty
Węzeł Eldredge na krawacie wygląda bardzo elegancko i ozdobnie. Nie jest on taki skomplikowany jakby się wydawało - zwłaszcza jeśli skorzystamy z poniższej instrukcji.
Wiązanie krawata

Jak zawiązać krawat - węzeł trinity?

Krawaty
Węzeł trinity wygląda bardzo elegancko i będzie doskonałym uzupełnienie każdej wieczorowej (i nie tylko) stylizacji. Wbrew pozorom wiązanie tego rodzaju węzła wcale nie jest trudnie i nie wymaga od was dużego wysiłku. Jeśli nie wyjdzie wam za pierwszym razem, nie zrażajcie się - może musicie odrobinę poćwiczyć. Poniżej znajdziecie dokładne porady z ilustracjami, które pomogą wam przebrnąć przez wszystkie etapy wiązania węzła.