Tag: Kwiatki z papieru krok po kroku

kwiaty z bibuły

Jak zrobić kwiatki z bibuły?

Stylizacja wnętrz
Kolorowe, papierowe kwiatki z bibuły są ładną ozdobą, a sposób ich wykonania jest bardzo prosty. Ta wiosenna dekoracja ożywi każdy ciemny kąt Twojego mieszkania. Robienie kwiatów z papieru, jest również wspaniałym zajęciem dla dzieci w deszczowe dni.
kwiatki z papieru

Jak zrobić kwiatki z papieru na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
Dzień Matki tuż tuż. Nie wolno nam o naszych kochanych mamach zapomnieć. W końcu tyle im zawdzięczamy! Podaruj mamie coś od siebie, od serca. Żywe kwiatki są fajne, ale szybko uschną. Warto więc zainwestować w takie, które będą stały przez lata. Kwiatki z papieru, zwłaszcza zrobione samodzielnie wcale nie są tandetne. Przekonaj się sam.
Bukiet kwiatów

Jak zrobić bukiet ślubny z papieru?

Kwiaty Ślubne
Jednym z trendów ślubnych jest zorganizowanie przyjęcia, które będzie całkowicie wyjątkowe i zapadające w pamięć. Aby przyjęcie takie było musisz zrobić coś oryginalnego i niepowtarzalnego np. zrezygnować z prawdziwej wiązanki kwiatów na rzecz kwiatów sztucznych wykonanych samodzielnie z papieru. Jeśli nie planujesz wesela to nic straconego - taką wiązankę możesz podarować mamie z okazji Dnia Matki lub ozdobić nią stół.
kwiaty z papilotek

Jak zrobić kwiaty z papilotek?

Wyroby z papieru
"Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty..." śpiewał kiedyś Marek Grechuta. A jeśli wiosna, to oczywiście kwiaty. Łąki o ogrody z dnia na dzień stają się coraz bardziej kolorowe i pachnące. Nic dziwnego, że wiosnę chcemy zaprosić też do swoich mieszkań. Wiadomo jednak, że cięte kwiaty wytrzymają w wazonie raptem kilka dni. Szkoda zresztą je zrywać, niech rosną sobie w ogrodzie i tam cieszą nasze oczy. A do wazonu wstawmy kwiaty... papierowe, a dokładnie zrobione z papilotek po muffinkach.


Podobne porady

Dozownik wody do kwiatów

Jak sprawić, by kwiatki nie zwiędły podczas urlopu?

Rośliny doniczkowe
Zwłaszcza okres letni sprzyja urlopom i częstym podróżom. Co wtedy mamy zrobić z roślinami (które mamy w naszym domu), jeśli nie możemy liczyć na pomoc sąsiadów lub rodziny? W końcu podczas kilkudniowej nieobecności nie powinniśmy pozostawiać kwiatów bez odpowiedniego nawodnienia. Warto zaznaczyć, że jednorazowe nalanie dużej ilości wody do doniczek nie załatwi sprawy; wbrew pozorom ziemia szybko wysycha, szczególnie podczas upałów.
album ślubny

Jak wybrać album ślubny?

Albumy Ślubne
Ślub i wesele to niezapomniane uroczystości i każda młoda para chce, by były uwiecznione na wielu zdjęciach i filmie weselnym. W erze komputerów i Internetu rzadko wywołujemy zdjęcia. Jednak te jedyne, ślubne i weselne chcemy wywołać po to, by mieć także materialną pamiątkę tego szczególnego dnia. Pojawia się zatem problem, gdzie te wszystkie zdjęcia umieścić, jak wybrać album lub albumy ślubne, które będziemy przeglądać wraz z rodzinami przez długie lata. Dam wam kilka pomocnych wskazówek dotyczących wyboru albumu ślubno-weselnego, który będzie dostosowany do waszych potrzeb.
Bukiet ślubny

Jak przechowywać bukiet ślubny?

Bukiet Ślubny
Twój bukiet jest istotną częścią garderoby ślubnej, prawie tak samo ważną jak twoja suknia, więc to logiczne, że chcesz go zachować. Ten specjalny bukiet kwiatów będzie cenną pamiątką po twoim wielkim dniu przez wiele lat, jeśli tylko znajdziesz trochę czasu, aby poprawnie go zachować.

Jak zrobić aniołki na choinkę z papilotek?·

Babeczki i Muffinki
Takie ozdoby choinkowe wykonasz za pomocą kolorowych papilotek do muffinek lub ze zwykłego kolorowego papieru. Do ich przygotowania będziesz potrzebować również akrylowych koralików dostępnych w sklepach hobbystycznych.