Tag: Dekorowanie stołu na Wielkanoc

Dekoracja stołu wielkanocnego

Jak udekorować stół wielkanocny?

Dekoracje świąteczne
Spraw, aby Twój stół rozkwitł na święta. Wielkanocna aranżacja stołu doda świeżej energii oraz optymizmu. Aby zjeść śniadanie przy pięknie przystrojonym stole wystarczy odrobina fantazji oraz przede wszystkim chęci.
Stół na Wielkanoc

Jak udekorować stół na Wielkanoc?

Dekoracje Wielkanocne

Wielkanoc to doskonała okazja do świętowania. Poniżej znajduje się kilka pomysłowych rozwiązań, które mogą posłużyć jako inspiracja na udekorowanie świątecznego stołu.

stroik wielkanocny z patery

Jak udekorować stół na Wielkanoc? Stroik z patery

Dekoracje Wielkanocne
Dekorując stół wielkanocny możemy wykorzystać wiele różnych motywów. Jedno wiadomo na pewno – nie może na nim zabraknąć pisanek, najlepiej tych robionych własnoręcznie. Modnym akcentem w dekoracjach na Wielkanoc jest obecnie motyw gniazdka. Można wykorzystać je do zrobienia stroika wielkanocnego w postaci patery. Szczegóły poniżej.


Podobne porady

stroik bożonarodzeniowy

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Wykonanie tej dekoracji jest niezwykle proste, a efekt doskonały. Bombki wyglądają profesjonalnie i mogą być również wspaniałym prezentem. Z pewnością pięknie zaprezentują się na drzewku świątecznym wśród innych bożonarodzeniowych ozdób. Bombka przypomina nieco stroik, także świetnie sprawdzi się jako dekoracja stołu lub drzwi. Zróbcie takie niebanalne ozdoby razem z dziećmi. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości.
stroik bożonarodzeniowy z cytrusów

Jak zrobić stroik bożonarodzeniowy z cytrusów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta kojarzą nam się z choinką, korzennym zapachem piernika i orzeźwiającą wonią pomarańczy. A może by tak połączyć to wszystko w jedną całość i stworzyć oryginalny cytrusowy stroik świąteczny? Swoją propozycję przedstawiam poniżej.
świąteczny stroik z orzechów

Jak zrobić stroik świąteczny z orzechów?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ten stroik w formie eleganckiego wieńca będzie ozdobą każdego wigilijnego stołu. Możesz przygotować go w dowolnym motywie kolorystycznym. Ja zdecydowałam się na mroźną, srebrno-błękitną wersję. Stroik będzie się jednak pięknie prezentował w modnych w tym sezonie odcieniach złota i czerwieni.
stroik świąteczny ze szklanej kuli

Jak zrobić stroik-lampion świąteczny w szkle?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bardzo klasyczny, bardzo elegancki i niezwykle prosty w przygotowaniu stroik bożonarodzeniowy. Niesamowicie wygląda za dnia, a gdy zgaśnie światło, a on rozświetli dom blaskiem świec... wtedy naprawdę poczujesz prawdziwy klimat świąt.

Jak zrobić stroik z młodej marchewki?

Sztuka i akcesoria
Stroiki wielkanocno-wiosenne mogą sporo kosztować, jednak nie ma sensu ich kupować, gdyż z pewnością każdy z nas potrafi zrobić swoją własną, niepowtarzalną i piękną dekorację. Jej rodzaj zależy od koloru wnętrza oraz stylu w jakim jest utrzymane. Poniżej przedstawiam prosty pomysł na wiosenną dekorację z młodej marchewki i kwiatów rumianku.