Tag: Pułapka na osy ocet

sposób na osy

Jak zrobić domową pułapkę na osy?

Pielęgnacja Ogrodu
Lato już jest w ogrodzie, a wraz z nim można robić wiele różnych rzeczy. Jednak jest coś co może ten nastrój zepsuć. Mianowicie osy. Najlepszym sposobem, aby uniknąć użądlenia osy jest im zapobiegać. Oto kilka wskazówek jak pozbyć się i odstraszyć uciążliwe osy.


Podobne porady

Pułapka na komary

Jak zrobić pułapkę na komary?

Komary
Pułapka ta jest świetna, gdyż rozpuszczone w wodzie drożdże wydzielają dwutlenek węgla, który przyciąga do siebie komary. Wokół pułapki będzie latało wiele komarów zatem nie stawiaj jej w pokoju ani w pomieszczeniu w którym przebywasz. Najlepiej ją umieścić kilka metrów dalej - za oknem lub w głębi ogrodu, daleko od patio.
pułapka na muszki owocówki z octu

Jak zrobić pułapkę na muszki owocówki z octu?

Muchy
Jeden przejrzały owoc. Tyle wystarczy, żeby w twojej kuchni doszło do inwazji małych, ale niezwykle upartych muszek owocówek. Nawet jeśli wyrzucisz sprawcę całego zamieszania i dokładnie posprzątasz kuchnię, muszki nie znikną. Jak się ich pozbyć na dobre? Na szczęście wystarczy prosta pułapka. Jak ją zrobić dowiesz się z tej porady.
pułapka na muchy

Jak zrobić prostą pułapkę na muchy?

Szkodniki, Choroby, Problemy
Chociaż na rynku istnieje wiele płynów na muchy, nie każdy chce rozpylać chemikalia wokół siebie i domu. Jeśli w domu są dzieci lub zwierzęta, substancje te mogą być dla nich szkodliwe. Jest o wiele lepszy i naturalny sposób na pozbycie się much.

Jak zrobić domową pułapkę na owady?

Komary
Owady często towarzyszą nam podczas aktywności na świeżym powietrzu. Niestety, najczęściej ich obecność potrafi bardzo mocno przeszkadzać podczas wypoczynku na tarasie bądź w ogrodzie. Często stosujemy preparaty albo środki, które odstraszają komary, muchy i osy; ale nie zawsze są one skuteczne. Czasem warto zastosować pułapkę, dzięki której je zwabisz i z której nie będą miały już możliwości ucieczki. Są proste w wykonaniu i nie wymagają wielkiego nakładu pracy. Podpowiadamy, jak szybko pozbyć się tego problemu.

Ukryte źródła cukru w naszej diecie. Jak nie wpaść w pułapkę?

Diety Niskowęglowodanowe
W trakcie diet redukcyjnych w pierwszej kolejności staramy się ograniczać spożycie cukru. To bardzo ważne, ponieważ to właśnie węglowodany proste w posiłkach są odpowiedzialne za gwałtowne skoki glukozy we krwi. Nadmiar cukru jest również błyskawicznie magazynowany w postaci tkanki tłuszczowej. Niestety cukier to nie tylko słodycze, kolorowe napoje, ciasta i pieczywo. Znajdziemy go w wielu produktach powszechnie uznawanych za zdrowe, a nawet dietetyczne. Sprawdź, jak nie wpaść w pułapkę i uniknąć spożywania cukru ukrytego w żywności.