Tag: Królik wielkanocny

Króliczek

Jak zrobić królika z filcu?

Dekoracje Wielkanocne
Poniżej przedstawiona instrukcja jest wspaniałym zajęciem dla dzieci i pozwoli ci w łatwy sposób zrobić wielkanocną rodzinkę króliczków, którą z pewnością pokocha każde dziecko!
króliczek z ręcznika

Jak zrobić królika z ręcznika?·

Dekoracje Wielkanocne
Poszukujesz ciekawych pomysłów do wykonania wielkanocnych dekoracji, mamy coś ciekawego. Poniżej znajdziesz instrukcję jak przemienić małe ręczniki do twarzy w wesołe króliczki. Mogą one być nie tylko świątecznymi dekoracjami, ale małymi przyjaciółmi Twoich dzieci, które łatwo przytulić oraz łatwo wyprać i wysuszyć gdy się zabrudzą.
króliczek pacynka

Jak zrobić wielkanocnego króliczka - pacynkę z rękawicy ogrodowej?

Dekoracje Wielkanocne
Zarówno dorośli jak i dzieci będą mieli mnóstwo zabawy przy wykonaniu pacynki - króliczka na święta wielkanocne. Są one bardzo proste do wykonania. Poniżej znajdziesz instrukcję.
zajączek

Jak uszyć małego króliczka wielkanocnego?

Dekoracje Wielkanocne
Twoje dziecko może bezpiecznie nieść koszyczek do święcenia, a ty nie musisz się martwić, co będzie jak wysypie zawartość. Dlatego proponuję włożyć do niego jako jedne z święconek uszyte własnoręcznie króliczki. Są one nie tłukące i mogą posłużyć do zabawy również po Wielkanocy.
uszy króliczka

Jak zrobić uszy królika?

Dekoracje Wielkanocne
Zbliża się Wielkanoc i możesz zrobić swojemu dziecku wyjątkowo urocze i zabawne uszka króliczka. Zapewne będzie miało wiele radości móc przebrać się za wielkanocnego króliczka. Uszka możesz również założyć swojemu pieskowi lub kotkowi.


Podobne porady

Pacynka króliczek

Jak zrobić pacynkę króliczka?·

Dekoracje Wielkanocne
Pacynki, których wykonanie przedstawiamy poniżej są niezwykle łatwe do zrobienia, dostarczają mnóstwo dobrej zabawy, a przy tym są wspaniałą wielkanocną ozdobą.

Jak zrobić koronkowe uszy króliczka?·

Przebrania na Halloween
Wybierasz się na przyjęcie halloweenowe lub przebieranego Sylwestra? Nie masz wiele czasu na przygotowanie kostiumu, a może po prostu nie przepadasz za zbyt rozbudowanymi przebraniami? Poświęć kilka chwil, by zrobić zabawne uszy króliczka przymocowane do opaski do włosów. Dzięki temu zabawnemu elementowi odmienisz nawet dość prosty strój. Wystarczy dobrać do nich np. prostą czarną sukienkę lub obcisłe spodnie i koszulkę w ciemnym kolorze.