Tag: łódka z papieru instrukcja

Instrukcja robienia łódki z papieru

Jak zrobić łódkę z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Robienie łódki z papieru dostarcza wiele przyjemności nie tylko dzieciom. Papierowe, kolorowe łódki można puszczać zarówno w wannie jak i w rzece czy jeziorze.


Podobne porady

Jak zrobić samolot z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Papierowe samolociki są świetną zabawą. Ich wykonanie jest dość dobrym sposobem zabicia czasu a ich puszczanie może stanowić rozrywkę w pochmurne dni, zwłaszcza jak puszcza się je w szkole podczas zajęć, lub w pracy, wtedy gdy szef nie patrzy.
łódka ze skorupki

Jak zrobić łódkę ze skorupki jajka?

Zabawy dla Dzieci
Dzieci uwielbiają kreatywne zabawy, są w stanie poświęcić im większość swojego wolnego czasu. Ze skorupki po jajku można wyczarować wiele ciekawych rzeczy. Niesamowicie proste wyzwanie, a przyniesie mnóstwo radości małym żeglarzom. Poniżej znajdziesz instrukcję, która pomoże ci w ich wykonaniu. Przed zabawą warto wyparzyć skorupki w celu pozbycia się bakterii. Rozrywka gwarantowana zarówno dla pociech jak i całej rodziny. Zapraszam do zabawy.
masa solna

Jak zrobić masę solną?

Modelarstwo
Z masy solnej można zrobić wiele wspaniałych figurek do domu i modeli. Wytwarzanie różnych rzeczy z masy solnej znane jest już od wieków a nawet tysięcy lat. Poniżej przedstawiam przepisy na masę solną.
Rodzaje dekoltów

Jak dobrać dekolt do figury?

Dla puszystych
W sklepach znajdziemy bluzki z niemal wszystkimi możliwymi rodzajami dekoltów. Jak je dobierać, by podkreślać atuty figury lub odwracać uwagę od niedoskonałości? Wystarczy zapamiętać kilka prostych zasad.
latawiec

Jak skleić latawiec z papieru?

Modelarstwo
W pochmurny, wietrzny dzień możemy urozmaicić naszemu dziecku czas, konstruując wraz z nim latawiec. Budowa latawca rozbudza wyobraźnię, rozwija kreatywność i stanowi świetną zabawę nie tylko w domu, ale również (po ukończonej pracy) na dworze. Poniżej przedstawiamy sposób na stworzenie własnego latawca.
łódka origami

Jak zrobić łódkę origami?·

Origami
Origami pozwala nie tylko stworzyć fantastyczne przedmioty i kształty, ale również daje szansę rozwijania swoich umiejętności. Ponadto spędzając w ten sposób czas z dzieckiem możecie się od siebie wiele nauczyć i zrobić coś konstruktywnego. Łódka origami jest niezwykle prosta do złożenia, na pewno nie będziecie mieć z tym problemu.
łapacz snów

Jak zrobić łapacz snów z łódkami?

Wyroby z papieru
Według pradawnych wierzeń Indian z Ameryki Północnej, łapacz snów pełnił rolę niezwykle ważnego amuletu. Wieszano je najczęściej w niedalekiej odległości od posłania. Do sieci wplecionej w okrąg przyczepiano na sznurkach pióra ptaków lub inne ozdoby. Przez tak przygotowany łapacz miały przechodzić wszystkie sny. Moja propozycja jest nieco inna. Zamiast piór przymocuj do okręgu łódki. Na jednej z nich popłyniesz wprost w objęcia Morfeusza.