Tag: Pudełko z papieru szablon

pudełko z papieru

Jak zrobić pudełko z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Pudełko z papieru możemy wykorzystać jako miseczkę na chipsy, orzeszki i inne suche smakołyki. Naczynia z papieru mają tą zaletę nad szklanymi i porcelanowymi, że się nie tłuką oraz nie trzeba ich myć. Z tych właśnie powodów pudełka i pojemniki z papieru są znakomite na każdą imprezę pełną młodych ludzi.
pudełeczka na prezent

Jak zrobić malutkie pudełeczka na prezent?

Pomysły na Prezenty
Jeśli masz dla kogoś przygotowany niewielki drobiazg w prezencie nie musisz na niego specjalnie kupować jakiegoś super opakowania. Wystarczy zrobić pudełeczko samemu. To nie jest trudne, a przynajmniej zrobisz pudełeczko tak jak chcesz i w takiej tonacji jaka Tobie odpowiada.


Podobne porady

Walentynki

Tradycyjne prezenty dla kobiet na walentynki

Prezenty na Walentynki
Walentynki już niedługo zatem należałoby zacząć myśleć nad prezentem dla swojej ukochanej kobiety. Bez względu na to czy kobieta ta jest Twoją żoną, narzeczoną, dziewczyną, koleżanką, córką czy szefową, prezent się należy. Walentynki to dzień zakochanych jednak jest on również wspaniałą okazją do obdarowania każdej osoby - nawet jeśli nie jest ona miłością naszego życia. Poniżej przedstawiamy pomysły na prezenty dla kobiet.
kac

Jak szybko wytrzeźwieć?

Juwenalia
Czasami zdarza się że wypijamy na imprezie więcej niż byśmy tego chcieli. Czujemy, że jesteśmy pijani, ledwo trzymamy się na nogach. Trzeba szybko wytrzeźwieć aby uniknąć awantury w domu lub musimy po prostu rano wstać i załatwić kilka ważnych spraw - czego na dużym kacu nie będziemy w stanie wykonać. Błyskawicznie wytrzeźwieć się niestety nie da ale istnieje kilka sposobów aby przyspieszyć ten proces.
rozsądne imprezowanie

Jak rozsądnie imprezować?

Dyskoteki
Któż z nas nie lubi czasem się rozerwać i pójść na jakąś imprezę? Jest to okazja sprzyjająca rozluźnieniu i zapomnieniu o codziennych kłopotach. Nie warto jednak zapominać o granicach zdrowego rozsądku i obyczajów. Jak imprezować z głową? Dowiesz się czytając ten artykuł.
Jesienne pudełeczka na prezenty

Jak zrobić jesienne pudełeczka na prezenty z papieru?

Pakowanie Prezentów
Poniżej znajdziesz szablon do wydrukowania dzięki któremu będziesz mogła zapakować drobne prezenty dla najbliższych w czasie jesieni. Takie pudełeczka są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Z pewnością zachwycą niejedną osobę. Ich wykonanie nie wymaga dużego wysiłku. Wystarczy złożyć pudełeczko w odpowiedni sposób. Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki, które pomogą ci w zrobieniu pudełka na drobny prezent.
pudełko żółw z modeliny

Jak zrobić pudełko - żółwia z modeliny?

Projekty dla dzieci
Pudełka z modeliny to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Stanowią również doskonałą dekorację i świetny sposób na przechowywanie drobiazgów. Wykonanie takiego pudełeczka jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy metalowe pudełko – baza i modelina w kilku kolorach. Reszta to tylko kwestia sprawnych rąk i odrobiny chęci. Jeśli posiadasz wszystkie te elementy, zapraszam do dalszej lektury.
pająki na halloween

Jak zrobić pająka z pudełeczka?

Dekoracje na Halloween
Pająki będą doskonałym uzupełnieniem dekoracji na Halloween. Potrzebne ci będą kartonowe pudełka, papier, plastikowe oczy, druciki i farby. Na pewno pomysł spodoba się dzieciom, które możesz zaangażować do pomocy.