Tag: Akcesoria do pokoju

Wazon ozdobiony materiałem

Jak ozdobić wazon materiałem?·

Wazony
Chcesz zamienić zwykłe wazony w bajecznie kolorowe? Chcesz ożywić swój dom? To takie proste! Wystarczy odrobina wyobraźni i zwykłe, najzwyklejsze rajstopy.
Elegancka doniczka - zrób to sam

Jak zrobić elegancką doniczkę?·

Wazony
Przy użyciu bardzo prostych narzędzi możesz zamienić zwykły wazon lub doniczkę w naprawdę elegancki i designerski wazon. Zmieni on charakter pomieszczenia, w którym się go ustawi i doda mu niewymuszonego animuszu. Jak tego dokonać? Wystarczy przeczytać poniższe kroki, a wszystko stanie się jasne.
Wazon dla plastyka - zrób to sam

Jak zrobić wazon dla plastyka?

Wazony
Każdy z nas zna jakiegoś plastyka, a jeśli nawet nie, to jakąś osobę ze zdolnościami plastycznymi. Warto pomyśleć o specjalnym prezencie dla takiej osoby. A potrafią one sprawić nie lada problem. Co podarować komuś, kto wszystko sobie wymyśli i zrobi sam? Ale na szczęście zawsze liczą się chęci. Z takimi chęciami można na przykład zrobić wazonik wykorzystując pędzle do malowania. Idealny prezent dla plastyka, prawda?
Wazon ze sznura

Jak zrobić wazon ze sznura?·

Wazony
Nie wiesz jak zużyć resztki sznurka lub sznura? Przecież żal wyrzucać. Zwłaszcza, że tyle rzeczy da się z niego zrobić. Na przykład wazon. Nie wierzysz? Tylko popatrz jak z niczego można zrobić coś – i to jakie coś!
pokój dziecka

5 sposobów na wyeliminowanie toksyn z sypialni dziecka

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Oczekiwanie na przyjście dziecka jest jednym z najbardziej ekscytujących, a zarazem stresujących momentów w życiu. Wielu rodziców z wyprzedzeniem przygotowuje wyprawkę jak i sypialnię dla dziecka. Wśród wielu przedmiotów może czaić się wiele niebezpieczeństw, takich jak rakotwórczy formaldehyd skrywający się w meblach. Trzeba włożyć wiele trudu, aby pozbyć się szkodliwych toksyn z pokoiku dla dziecka. My podpowiemy ci 5 sposobów, jak to zrobić.