Tag: Pomysły na jajka wielkanocne

Smocze jajo

Pomysły na pisanki - smocze jajko

Dekoracje świąteczne
Każdy ma swój ulubiony przepis na pisankę, jednak czasem warto spróbować czegoś nowego. Opisana tutaj pisanka wygląda na tak gorącą, jakby była jajkiem smoka lub co najmniej, jakby ją właśnie ktoś wyciągnął z pieca.
Kolorowe pisanki

Brokatowe pisanki

Pisanki
Jak zrobić pisanki aby były śliczne, oryginalne i wyróżniające się spośród tysięcy innych? Sposobów jest wiele a jednym z nich jest dekoracja jajek brokatem.
Malowanie pisanek

Malowanie pisanek gąbką

Pisanki
Wielkanoc już niebawem, zatem już najwyższa pora, aby zacząć przygotowywać pierwsze pisanki. Nie chcesz, aby wszystkie jajka wielkanocne wyglądały tak samo? Wypróbuj czegoś całkiem nowego! Malowanie pisanek gąbką pozwali Ci stworzyć całkiem inne wzory oraz desenie.


Podobne porady

gąbka

Jak wykorzystać gąbkę do robienia pisanek?

Pisanki
Metoda malowania jaj z użyciem gąbki jest bardzo łatwa i cała rodzina może w niej uczestniczyć, włącznie z najmłodszymi domownikami. Należy jedynie uważać aby nie stłuc jajek. Poniżej podaję instrukcję.
brokatowe dynie na Halloween

Jak zrobić brokatowe dynie na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Dekoracje halloweenowe nie muszą być straszne. Można je również zrobić w stylu glamour. Za przykład niech posłużą przedstawione na zdjęciu obok dynie na Halloween ozdobione brokatem. Jest to jeden z tych projektów, które wykonasz w zaledwie kilka minut. A jak szykownie wygląda!
stroik wielkanocny

Jak zrobić stroik wielkanocny ze sztucznej trawy i pisanek?·

Dekoracje Wielkanocne
Szybki sposób na uniwersalny stroik wielkanocny, który nadaje się zarówno do ozdobienia świątecznego stołu, jak i do zaniesienia na grób bliskich nam osób. W tym drugim przypadku polecam jednak użyć cięższego naczynia, a nawet zalać gotowy stroik gipsem. Dzięki temu nie odfrunie on z pierwszym podmuchem wiatru. Szczegóły tego projektu znajdziesz poniżej.

Jak zrobić trufle w kształcie pisanek?

Przepisy Wielkanocne
Wielkanocne trufle w czekoladzie są doskonałym pomysłem na świąteczny podarunek dla bliskiej osoby. Są wyśmienite i wbrew pozorom nie wymagają wiele wysiłku. Wystarczy zaledwie chwila, by cieszyć się ich smakiem. Są bardzo delikatne i mają w sobie coś, co wszyscy lubią, a mianowicie oreo! Możecie być pewni, że posmakują wszystkim członkom rodziny, a w szczególności dzieciom. Poznaj przepis na smakowite trufle w kształcie wielkanocnych pisanek.
wielkanocne kule do kąpieli

Jak zrobić kule do kąpieli w kształcie pisanek?

Dekoracje Wielkanocne
Jak świętować, to pełną parą. Jak pisanki, to i do kąpieli. Pomysł na taką dekorację jest może dość nietypowy, ale uwierz mi, że wielkanocne kule do kąpieli to nie tylko świetny sposób na udekorowanie łazienki, ale również wspaniały prezent dla najbliższych. Ich wykonanie jest bardzo proste, a składniki łatwo dostępne.