Tag: Stroik wielkanocny

Gniazdko wielkanocne

Jak zrobić gniazdko wielkanocne?

Dekoracje Wielkanocne
Poniżej znajdziesz inspirującą instrukcję krok po kroku jak zrobić dekoracyjną pisankę wielkanocną wykorzystując sznurek i jak zrobić kurczaki z pomponów.
Kurczak z pomponów

Jak zrobić kurczaczka z włóczki?

Dekoracje Wielkanocne
Robienie kurczaczków z włóczki jest bardzo łatwe. Możesz je wykonywać w różnych wielkościach i kolorach. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać kurczaka wielkanocnego.
stroik na Wielkanoc

Jak zrobić stroik na stół wielkanocny?

Dekoracje Wielkanocne
Ten stroik wielkanocny ma postać pięknego bukietu umieszczonego w wazonie pełnym pisanek. To doskonała dekoracja wielkanocnego stołu i świetny sposób na wykorzystanie jajek uparcie barwionych przez najmłodszych członków rodziny. O szczegółach tego projektu przeczytasz poniżej.
winietka na stół wielkanocny

Jak zrobić winietkę na stół wielkanocny?

Dekoracje Wielkanocne
Organizujesz śniadanie wielkanocne dla całej rodziny? Pewnie szukasz inspirujących dekoracji stołu na Wielkanoc. Jednym z pomysłów mogą być oryginalne, pasujące do okazji winietki wielkanocne. Pamiętaj jednak, że ich przygotowaniem musisz zająć się nieco wcześniej. Trawa potrzebuje bowiem około tygodnia czasu, żeby urosnąć.
stroik wielkanocny

Jak zrobić stroik wielkanocny ze sztucznej trawy i pisanek?·

Dekoracje Wielkanocne
Szybki sposób na uniwersalny stroik wielkanocny, który nadaje się zarówno do ozdobienia świątecznego stołu, jak i do zaniesienia na grób bliskich nam osób. W tym drugim przypadku polecam jednak użyć cięższego naczynia, a nawet zalać gotowy stroik gipsem. Dzięki temu nie odfrunie on z pierwszym podmuchem wiatru. Szczegóły tego projektu znajdziesz poniżej.
pisanki do stroika wielkanocnego

Jak zrobić pisanki do stroika wielkanocnego?

Dekoracje Wielkanocne
Stroik wielkanocny można wykonać tak naprawdę ze wszystkiego. Wiosenne kwiaty, trawa, bukszpan, niezależnie na którą wersję się zdecydujemy, zawsze pojawia się jeden problem – jak zamocować w stroiku pisanki, których przecież nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Być może przypadnie ci do gustu pomysł przedstawiony na zdjęciu obok. Można go nazwać recyklingowym, ponieważ wykorzystuje to wszystko, co z pewnością masz już w swoim domu – jajka, wytłaczanki i drewniane patyczki (np. do szaszłyków). Po więcej szczegółów odsyłam do dalszej lektury.
stroik wielkanocny z wydmuszek

Jak zrobić stroik wielkanocny z wydmuszek i kwiatów?

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanocny, wiosenny i dziecinnie prosty w wykonaniu. Taki właśnie jest stroik pokazany na zdjęciu obok. Jego przygotowanie to przede wszystkim dobra zabawa, w którą z powodzeniem można zaangażować również najmłodszych członków rodziny. Co prawda zdjęcie mówi więcej, niż tysiąc słów, ale dla formalności poniżej zamieszczam opis wykonania tego projektu.

Jak zrobić stroik z młodej marchewki?

Sztuka i akcesoria
Stroiki wielkanocno-wiosenne mogą sporo kosztować, jednak nie ma sensu ich kupować, gdyż z pewnością każdy z nas potrafi zrobić swoją własną, niepowtarzalną i piękną dekorację. Jej rodzaj zależy od koloru wnętrza oraz stylu w jakim jest utrzymane. Poniżej przedstawiam prosty pomysł na wiosenną dekorację z młodej marchewki i kwiatów rumianku.
stroik wielkanocny

Jak zrobić stroik wielkanocny w prosty sposób?

Dekoracje Wielkanocne
Czy wy też nie możecie uwierzyć, że to już wiosna i wkrótce Wielkanoc? Trzeba się do niej zawczasu przygotować. I mam tu też na myśli nowy wystrój mieszkania. Dziś chciałabym podzielić się z wami łatwym sposobem na zrobienie uroczego wielkanocnego stroika. Nie wiem jak wy, ale ja przede wszystkim lubię prostotę, nie przepadam za przekombinowanymi dekoracjami. Ten świąteczny stroik składa się tylko z kosza, jajek dekoracyjnych oraz gipsówki. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.